Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Budapesten keresek valami...

Budapesten keresek valami különlegesebb masszázs szalont. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy kedves barátnőmet szeretném evvel meglepni karácsonyi ajándékként, hogy elvinném egy ilyen helyre kikapcsolódni, minthogy valami 100. lomot kapjon a polcra. Valami különlegesebb helyet keresek pl. thai masszázs vagy ilyesmi, ami nem csak abból áll, hogy végiggyúják az embert, hanem pl. különleges olajokat használnak vagy valami ilyesmi.

Tudnátok ilyen helyet ajánlani? Köszi előre is.


2010. dec. 12. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
a tradicionális thai masszázs ruhában történik, un. kimozgatás. Szerintem erre ne vidd el, semmiféle olaj nem lesz.
2010. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az olajat példának írtam, nekem tök8, csak valami, ami különlegesebbé teszi, nem csak egy sima átgyúrás. Pl. ez a lávaköves masszázs is érdekesnek hangzik, de nem tudom hova érné meg befizetni.
2010. dec. 12. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Csoki masszázs meg ilyenekre gondolsz? Azt nagyon sok helyen csinálnak pl. Kairo Szalon a Nagykörúton. Ha frissítő, kondicionáló masszázsra szeretnéd befizetni hozd hozzám :)
2010. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rikela válasza:
Ez ugyan Pomázon van, de nincs messze ugyan Budapesttől, és itt rengetegféle masszázst találsz, olyanokat, amit máshol nem. Én rendszeresen kipróbálgatom, és még mindig nem értem a végére. Itt van például shiatsu masszázs is. Itt lehet erről a masszázsról olvasni: [link]
2013. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak ajánlani tudom: [link]
2014. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!