Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a Power...

Mi a véleményetek a Power Balance hologramos karkötőről? Tényleg növeli a sport teljesítményt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Sőt a faszom is nagyobb lett tőle!
2010. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vagy vicces, erre nem voltam kiváncsi :S
2010. dec. 14. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, En is vettem kettot augusztusban. Sajnos most csak par hete jott ki egy vizsgalat, hogy az egesz kamu. Sportemberek hirdetik, hordjak, jo penzert. Nekem sem csinalt semmit, sot meg az egyensulyon sem segitett, pedig e az amit inkabb hirdetnek vele.
2010. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Aki hisz benne biztosan.Vagy mégsem?Ez is a placebó egyik formája.
2010. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kipróbáltam az egyensúly tesztet,és alig hittem el:annyira stabilan meg tudtam tartani magam,hogy már meg is rendeltem egy karkötőt.

Nem tudtam,mi az,biztosan nem csak bebeszéltem magamnak....

Lyukas a dobhártyám,az orvos szerint azért szédülök szinte állandóan.A karkötő viselésekor teljesen megszűnt a szédelgésem!

De ez csak az én tapasztalatom,embere válogatja,kire hogy hat...

2010. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mint irtm, felulvizsgalas alatt volt a Power Balance hologramos karkoto november ota.

Most kijott az eredmeny, semmit nem hasznal semmire. A gyartok is vegre elismertek.

Itt Au-ban matol fogva tilos oket arulni, es a kifizetett penzt vissza lehet igenyelni.

Ez a mai cikk errol:

[link]

2010. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

igen, javul tőle, a hamistól is, mert nem az a lényeg, hogy hol gyártják, hanem hogy mennyire hiszel benne


vagy egy egyszerű teszt

szorítsd össze olyan erősen a mutatóujjadat a hüvelykujjaddal, ahogy csak tudod, és kérj meg valakit hogy teljes erőből húzza szét a 2 ujjad. elvileg sikerül

most megfogod a karkötőt, és ugyanezt megcsinálod, sokkal nehezebben tudja széthúzni, vagy szét se tudja húzni!! ez komoly!

nekem ez a hamissal megy!! (ami nem 7ezer, hanem csak 1000 ft!)

2011. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!