Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről? Tényleg nem ajánlatos a nőknek a futás? www.tesztoszteron.hu/emagazin_01_79_kip_566_miert_nem_szabad na. Php

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz a linked, nem jön be, másold be rendesen.De én sejtem, mi lehet ez, már korábban is olvastam efféle marhaságokat.

Nyugodtan fussál, ha nem vagy túlsúlyos, csak legyen jó a cipőd és a sportmelltartód szaküzletből (a normál melltartó nem jó, mert bizonyos kosárméret felett már kilazulhatnak a szalagok a rázkódástól, és lógás lehet a vége). Egyébként futó vagyok, és nagyon sok hölgyismerősöm van, akik eredményesen és egészségesen futnak, és nemhogy bajuk nincs tőle, hanem sokkal jobban érzik magukat.

43F

2010. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hagyjuk már....komolyan mondom mostanában az egész világ unatkozik. mindenre rámondják h nem egészséges. mégis mitvárnak tőlünk? mit akarnak ezzel elérni? mindneki sterilizálja a lakását és nelépjen ki az utcára, rtenyésszen a szobájában állatok, bio öko paleo táplálékkal tömje őket, és azt egyed, vagy egyáltalán ne egye, egyen csírákat, magvakat, de aztis csak öno bio paleo földből, öntözze 8milliószor átszőrt teljesen steril vízzel. neeee, könyörgöm. hagyjuk már ezt.
2010. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Amit korábban láttam ilyen propagandakampányt a női futás ellen, az nem unatkozásból volt, hanem mind visszavezethető volt egyetlen emberre, akinek valamiféle nőknek szóló sportvállalkozása van, és azt akarta elhitetni mindenkivel, hogy az a megfelelő alternatíva a mozogni vágyó nők számára. Tehát színtiszta reklám.
2010. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!