Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Neuroptim jó pánikbetegségre?

A Neuroptim jó pánikbetegségre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha van kidobni való pénzed jó. Ha nincs akkor klinikai szakpszichológust keress .... Semmi értelem nincs pénzlehúzés, és nagyon drága b vitaminnak. Használni nem használ senkinél, aki azt állítja igen az hazudik, mert ez az érdeke.
2010. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Pánik beteg vagyok, nekem is ajánlották, sőt már rám akarták erőltetni. Nekem szakpszichiáter írt fel nagyon hatásos gyógyszert. Én csak az orvosomban bízom.
2010. dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
70%
Olyan dologról mondtok véleményt,amiről fogalmatok sincs.A parlamentben a helyetek!Igenis a Neuroptim nagyon jó pánikbetegségre!De az honnan tudja hogy nem jó, aki még meg sem próbálta??Egyétek a gyógyszert ezerrel,mert azt a DR-úr adta.Helyes! Csak nem veszitek észre hogy az ÚR, nem is törődik azzal hogy,te hogy vagy.Ha ez a tabletta nem jó, kapsz másikat. Az orvosok kellenek az biztos,én is azt mondom. DE nem az orvostudomány alacsony, hanem az orvosok tudása, és a felelőség érzete.Ragadnak a pénzre,anélkül hogy érdekelné, mi van vagy mi lesz veled emberrel.Igenis próbáld meg a neuroptimot,és 2-4 hónap múlva mondj véleményt. Bizzál a természet erejében!'16-éve foglalkozom népigyógyászattal,van tapasztalatom. Jó egészséget!
2010. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell, én tudok postázni bontatlan csomagolásban.
2010. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
kender. nekem eddig mindenre bevált. 8 7 éve szívom és eszem és nem voltam beteg
2010. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez attól is függ mennyire vagy beteg. Ha csak "úgy" akkor ez is elég lehet. Ha "komolyan" akkor túrót nem ér, én kipróbáltam 2 éve mert extrém mértékű szorongásom volt de (sajnos) CSAK a gyógyszer 6ott ( antidepi)

De 2 év múlva azt is abba tudtam hagyni, szal fel a fejjel! :)

2010. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem foglald el magad valamivel inkább gyógyszerek helyett.

Én keresztrejtvényeket fejtettem minden mennyiségbe, pedig olyan erős pánikoló voltam, hogy metróval, nem tudtam közlekedni, szinházba, moziba, csak akkor tudtam menni, ha szélső székbe ülhettem, a buszról le kellett szálnom a híd előtt és gyalog átmenni, majd egy másikra visszaszállni. Ha valaki ismerős az utcán megállított, azt lestem, hova ülhetek le. Szégyeltem.

Orvos nem tudott megállapítani semmi szervi bajt.

Most 74 éves multam és ez a baj 30 éve elhagyott, vagy én tudtam végre kezelni magam.

Nem lehet belehalni, habár olyan érzés.

Szívdobogás, verejtékezés, sürgős WC.zés, nehéz légzés.

Gyenge nyugtatót ajánlok rá, amit patikába kapsz recept nélkül és nincs mellékhatása, mint a maiaknak.

"Valeriana drazsé"

De a legfontosabb, hogy foglald le magad.

Legyen körülötted rend a lakásban is és a lelkedben is.

Élni szép, élni jó! Mondom én a Nagyanyó

2010. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Nagyanyó!

Hány évig tartott nálad ez az állapot, a kezdettől egészen addig, amíg azt mondhattad, hogy na most már vége?

Nos, ha kevesebb mint 3 hónapig, akkor te nyertél. Mert nekem, gyógyszerrel, szakorvossal eddig tartott a pánikom.

Nagyapó.

2010. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!