Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mire jó a zöldtea? Melyiket...

Mire jó a zöldtea? Melyiket érdemes inni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

a "zöld" mint kábítószer, semmire nem jó!

egyiket sem érdemes inni

46/F

2011. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A zöld teában rengeteg az antioxidáns, ami gátolja a sejtek öregedését. A fogszuvasodás ellen is jó. Úgyanakkor ha túlzásba viszed oldja a kálciumot a csontokból. Heti 3-4szer ha iszod az jó az egészségre, de azért ne vidd túlzásba. Én a Natureland teát ajánlom. Az tényleg gyógynövényekből készül.
2011. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a naturlandosat iszom, heti 5 nap.
2011. jan. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy mennyisegben kell innod, hogy hasznaljon valamire is. Napi negyszer-otszor.
2011. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én egy nap kb 2 liter zöldteát iszok meg hétfőtől péntekig. Ne filtereset vegyél, egész olcsón (én 650-és 1200Ft körülit szoktam venni) vannak szálas zöldteák, több bennük az íz élvezhetőbb. ( a filteres amúgy is mindenből rossz, mert abba már minden alja teakeveréket beleraknak. Simán teaszűrőbe rakok kb 1 teáskanállal és felöntöm forró vízzel fontos, hogy sose forrald fel a vizet csak forrósítsd és úgy öntsd rá. Én ízesítés nélkül iszom, mert szeretem az ízét, ja és még fontos sose hagyd kihűlni úgy már nem sokat ér. Én vesetisztítására használom, meg jó az ereknek sejtregeneráló is. Kb. 2 éve iszom, hát nem emlékszem, hogy lettem volna beteg...
2011. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az előző vagyok, elfelejtettem, hogy az 1-1,5 kanálnyi tealevelet szűröm át naponta többször! nem kell mindig friss az elején ne áztasd mert megkeseredik, nagyon erős lesz és megfájdítja a hasad! a 3. 4. szűrést már áztathatod!
2011. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A filteres zöld tea szart sem ér, kannásat vegyél.

Nem tudsz belőle elegendőt inni. Kínaiak azért nem betegek, pedig szarul élnek és dohányoznak. Iszonyatosan méregtelenít, erős sejt regeneráló hatású. Bizonyítottan szinte csak ebben van antioxidáns, a super laborosok szerint. Minden másba csak beledumálják.

2011. jan. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!