Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyire hasznos a Multi-tabs...

Mennyire hasznos a Multi-tabs Immuno tabletta?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Ki ne szeretné, hogy családja egészségben vészelje át a telet, az influenzás időszakot. Immunrendszerünk állapotától függ, hogy szervezetünk ellen tud-e állni a kórokozóknak, fertőző betegségeknek. Az immunológiai kutatások közelmúltban született jelentős felfedezése egy jótékony tejsavbaktérium, az LGG (Lactobacillus GG), amely a bélflórában megtelepedve képes szervezetünk egészére jótékony hatást gyakorolni. Az LGG különleges immunrendszer támogató és egészség megőrző hatását több, mint 200 vizsgálat bizonyítja. Az új Multi-tabs Immuno multivitamin a világon egyedülállóan a létfontosságú vitaminokon és ásványi anyagokon felül egymilliárd jótékony LGG bacilust is tartalmaz. Azért fejlesztették ki, hogy lényegesen többet tehessünk egészségünk megőrzéséért.
2009. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem hasznos! A nagy vírusokat nem kaptam el, mialatt szedtem, egy kis megfázás, nátha azért befigyelt, mert azokat nem tudja kivédeni. Egyébként bátran ajánlom, tényleg! Influenzás, vírusos időben védelmet nyújt, hisz erősíti az immunredszert!
2009. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor az most pont jól jön :) Köszi a válaszokat!
2009. febr. 8. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!