Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés

Mennyire hasznos a Multi-tabs Immuno tabletta?

2009. febr. 7. 18:48  Privát üzenet  

A válaszok
Ki ne szeretné, hogy családja egészségben vészelje át a telet, az influenzás időszakot. Immunrendszerünk állapotától függ, hogy szervezetünk ellen tud-e állni a kórokozóknak, fertőző betegségeknek. Az immunológiai kutatások közelmúltban született jelentős felfedezése egy jótékony tejsavbaktérium, az LGG (Lactobacillus GG), amely a bélflórában megtelepedve képes szervezetünk egészére jótékony hatást gyakorolni. Az LGG különleges immunrendszer támogató és egészség megőrző hatását több, mint 200 vizsgálat bizonyítja. Az új Multi-tabs Immuno multivitamin a világon egyedülállóan a létfontosságú vitaminokon és ásványi anyagokon felül egymilliárd jótékony LGG bacilust is tartalmaz. Azért fejlesztették ki, hogy lényegesen többet tehessünk egészségünk megőrzéséért.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. febr. 7. 21:13 Privát üzenet
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem hasznos! A nagy vírusokat nem kaptam el, mialatt szedtem, egy kis megfázás, nátha azért befigyelt, mert azokat nem tudja kivédeni. Egyébként bátran ajánlom, tényleg! Influenzás, vírusos időben védelmet nyújt, hisz erősíti az immunredszert!

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. febr. 8. 11:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor az most pont jól jön :) Köszi a válaszokat!

# 3/3Időpont 2009. febr. 8. 15:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A magnézium tabletta (Magne B6) szedése mellett szabad inni ginseng teát?
Egy napja kezdtem el alkalmazni a bach-virágesszenciát. Minden oldalt megnéztem, de nem találtam sehol hogy lehet-e szedni az esszenciát a fogamzásgátló tabletta mellett. Az...
A Matuzalem vagy matuzsalem tabletta valóban jobb, mint a folyadék?
A Nervenpflege tabletta csal altató vagy nyugtatónak is jó?
Mire jó a B-komplex +folsav tabletta?
Miért nem ajánlott nyugtató tea és fogamzásgátló tabletta egyidejűleg?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!