Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 93 éves nagyim mágneses...

93 éves nagyim mágneses karkötőre költené a nyugdíját, megéri?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. De ha erre vágyik, akkor igen.
2011. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem! Az idős emberek gyakran hiszékenyek.
2011. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nyugdiját???


én nagyimnak is van,párszáz forintért vette


nézz szét ilyen 100as boltban,lepd meg eggyel...de ne mondd meg az árát,csak hogy ajándék

2011. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kaptam a férjemtől, de azon kívül, hogy szép, én nem tapasztaltam semmi pozitív hatását ( Bár én egy kicsit szkeptikus is vagyok ezekkel a dolgokkal kapcsolatban.). Ha ez anyagilag nekem nagy érvágás lenne, nem költenék rá a nagymamád helyében. Ha viszont megengedheti magának és hisz benne, hogy ez használ, akkor persze miért ne. Ha egyszer ez a vágya, hisz ilyen idős korban nincsenek már túlzott igényeik az embereknek, ha egyszer erre vágyik, akkor hadd teljesüljön az álma.
2011. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért érné meg? Mit vár tőle? 40 éves lesz?
2011. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha szeretne és Ő bízik a jótékony hatásában, akkor még használni is fog Neki. Vegyél Neki egyet.
2011. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszike! Nekem is akart egyet és mondtam ,hogy nem hiszek benne, ezért ő is tanácstalan.
2011. febr. 10. 12:02
 8/11 89nike válasza:
a dédnagyimnak volt azt mondta háát.. hellyel közzel jobb, de a távírányitó a közelében a mágnestől mindig lemerült..:)
2011. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy mágneses gyűrűt vettem 4500-ért, amikor az egész karom fájt. (Sokat vertem a gépet = adatrögzítés) Akkor kb. 2 hétig minden nap rajtam volt (csak mosdáskor és éjszakára vettem le) A következő hónapban, amikor ismét előjött, elég volt már csak 1 hétig viselnem. Nem tudom, mikor volt rajtam utoljára, de mostanában nem kellett.
2011. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mihez képest éri meg?
2011. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!