Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A hajtetvek vajon megdöglenek...

A hajtetvek vajon megdöglenek a szőkítőportól meg a hidrogénperoxidtól?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van hajtetü ellen szer,inkább avval kéne megölni öket nem szökitőtöl.Már nem ciki ilyet venni,sokszor előfordul oviban van suliban h beviszi valakinek a gyereke.Még annyi hogy lehet ezek a kis élösködök megsértik a fejbört és akkor a festék igencsak irritáló lehet a bőr számára.
2011. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok tetves, csak érdekel, hogy vajon lelehet -e csapni 2 legyet egy csapásra.

Én fodrásznak szeretnék tanulni, és nagyon szeretek frizurákat készíteni. És elgondolkodtam, hogy valyon az erős szőkítés (12%os) hidrogénperoxiddal vajon árt-e ezeknek a lényeknek.

2011. febr. 27. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép világos színűek lesznek tőlük.Ma már ezek a fodrászcikkek is viszonylag kímélő mennyiségeket tartalmaznak ezekből a durva hatóanyagokból,pld.a sampontól sem döglik meg és a víztől sem fullad meg,mert úszó,aki napi több órát tölt a vízben,is lehet teves.
2011. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezek szerint kiszőkülnek a tetvek de nem döglenek meg? :O
2011. febr. 27. 10:19
 5/5 anonim válasza:
De megdöglenek, amikor én voltam az, édesanyám is elkapta, de nem is vettük észre, csak azt,hogy megdöglöttek, és a serkék sem keltek még ki, valószínűleg azért, mert előtte nem sokkal festette be a haját.
2011. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!