Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vajon mennyi idő kell a...

Vajon mennyi idő kell a gyógyuláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 2 hete ébredek úgy, hogy a jobb kezemen 3 a bal kezemen 1 ujjam meg van dagadva és elég nehezen tudom behajlítani őket.

Ízületi gyulladásra gyanakszom. Mostanra egy cseppet javult (sok csalán, cickafark, mezei zsurló teát iszom, időnként svédkeserűs borogatást teszek rá) Vajon mennyi idő kell a gyógyuláshoz? Milyen természetes lehetőségek vannak a gyógyítására?


2011. márc. 1. 15:01
 1/6 anonim válasza:
menny orvoshoz
2011. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
menj* ?D
2011. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
:D*
2011. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem érdemes otthon vajákolni, fordulj orvoshoz, mert adott esetben nemcsak az ízületeid mehetnek rá. Utána kell járni, hogy pontosan miről van szó.
2011. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok, de nem vagyok előrébb a válaszokkal. Igen, mehetnék orvoshoz, hogy megerősítse, tényleg ízületi gyulladásom van és felírna egy adag pirulát, hogy szedjem be. De pont a piruláira nem vagyok kíváncsi.

Nem súlyos vagy ijesztő az ujjaim állapota, kevésbé duzzadt, mint mikor kezdődött, nem fáj, és nem akadályoz semmilyen tevékenységben, de mégsem az igazi.

Ebben kérem annak a segítségét, aki gyógyszerek nélkül kigyógyította magát ilyen tünetekből, írja meg hogyan csinálta és meddig tartott.

2011. márc. 2. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Egyik jóbarátomnak pontosan ilyen "nem durva, de észrevehető" ízületi panaszok kapcsán derült ki az SLE-je, amit ha nem kezelnének a "pirulákkal", valószínűleg rámenne a veséje. Ezért írtam, hogy adott esetben nemcsak az ízületek lehetnek veszélyben. Természetesen minden felnőtt ember azt csinál saját magával, amit akar, de ha megkérdezik a véleményemet, elmondom - jelen esetben azt, hogy nem értek egyet az otthon vajákolással.

2011. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!