Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mandulagyulladasra mit ajanlotok?

Mandulagyulladasra mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 20:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos bakteriális fertőzést állapít meg, akkor antibiotikumot ír fel. Azonban a mandulagyulladás lehet vírusos eredetű is, ez esetben nem szabad aszpirin tartalmú készítményt szedni, mert az egy súlyos betegséget okozhat, amit Reye-szindrómának neveznek
2009. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A grapefruitot kiprobalom. koszi szepen.
2009. febr. 17. 22:16
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok akit ecsetltek.


tömény alkoholkészítményt csinálnak a patikában, egy üvegcsébe. Ebbe beledugnak egy vattát, rácsavarják egy hurkapálcára, majd lenyomják a torkodon. Mindent lemar, a nyelvedet is, és tilos lenyelni. Amit felszakít azt ki kell köpni, és naponta meg kell játszani (épp ezért nem naon szeretik az orvosok sem végezni)


Nekem a dokim azt mondta, hogy híve a gyógyteáknak, de az enyémet már tényleg ki kell szedni (még mindig nem vállaltam be), és a toroköblögetéssel az a baj,ha a mandulád gócpont, akkor csak a tetejét éri, mert lehúzódik mélyen. ezért kellett nekem is ecsetelni.

Én az eddig felsoroltakat mind kipróbáltam már. Sikertelenül.

Ffi vagy vagy nő?

mert nekem azt is mondta a doki, ha nem szedetem ki, úgyis jó, de ha gyerekem lesz készüljek fel rá, hogy az első bacijától azonnal begyullad (megjegyzem csak egy taknyos gyerekkel töltöttem egy fél napot, és fél nap sem kellett hozzá, hogy tüszős legyen a mandulám...)

Azt javasolta még, hogy igyak minden nap egy kis töményet, az segít megelőzni, ezt sajnos én nem bírom...


Jobbulást!

2009. febr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
No vagyok, 23 eves. fujom a Bioparoxot es az nagyon jo ra. Az is antibiotikumos(azt hiszem) Nekem egy termeszetgyogyasz azt mondta meg lehet gyogyitani a mandulat teljesen. Ugy hogy en ezt az utat valasztom. Feleslegesen kapkodjak ki a mandulakat.....az elso pont ami megfogja a bacikat.
2009. febr. 18. 10:51
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is állandóan ilyen bajom van, sőt most is úgyhogy nekem van pár módszerem,de lehet lepontoznak miatta.=)

1. Gargalizálj étolajjal vagy olívaolajjal.(az olajban lévő telítetlen zsírok vonzzák a mandulán lévő bacikat. Az íze nem annyira gáz, de tényleg segít!)

2. Aloe verás spray

3. Tengeri sós vizes gargalizálás

4. hideg ételek és italok

5. állot vizes borogatás

6. rengeteg folyadék

7. forró sőt meleg ételek, italok elkerülése, na meg semmi csípős(mondjuk ezektől fáj, úgyhogy nyilván nem csinálod)

8. el kell kerülni a cukrokat,édességeket mivel ezektől nehezebben távoznak a méreganyagok a mandulákból.

9. Schüssler sókból a 3,4,6.

így hirtelen ezek jutottak eszembe...

2009. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mindenképp menj el, de hogy nyelni tudj, amíg a gyógyszer el nem kezd hatni: Feketeretket ki kell vájni, bele mézet önteni és egy napig állni hagyni, utána azt a keserű levet meginni. Amit kivájtál azt is beleáztathatod mézbe, elég rossz ízű, de nekem csodát tett. Ezt 2-3alkalommal el lehet játszani egy feketeretekkel aztán összeszottyad :)
2010. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
AUGMENTIN-t neki:P
2010. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!