Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit csináljak a kezemen levő...

Mit csináljak a kezemen levő pattanásokkal?

Figyelt kérdés
Az ujjaim közt és a tenyeremen pici pattanások jelentek meg. Azt hiszem attól hogy izzad a tenyerem. Mit csináljak vele mert már kezd kisebesedni és fájni is?
2011. márc. 7. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Áztasd ecetes vízben, és kend be Canesten kenőccsel, mer ez gomba.
2011. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézz utána, hogy mik azok a pattanások, mert sztem szemölcs.

ha karfiolos a teteje és kerek formája van és kidudorodik, akkor az szemölcs, arra pedig ajánlom neked a Wartner nevű fagyasztó sprét. Nekem használni szokott. P

2011. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 katii válasza:
Meg kellene mutatni bőrgyógyásznak. Ha tudjuk, hogy mi az, akkor már tudjuk a kezelési módot is.
2011. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 katii válasza:
A pattanásnak és a szemőlcs kialakulásának is belső oka van. Kideríthető Voll-méréssel. Így eredményesen lehet felvenni ellene a kűzdelmet.
2011. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ekcéma mert alapból is van és néha előjön. Voltam alergológnál, ő adott rá krémet.

A válaszokat köszönöm.

2011. márc. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!