Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vélemények Dr. Somi Ildikó...

Vélemények Dr. Somi Ildikó fül-orr-gégészről? Valamint az általa ismertté vált arcüregöblítésről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit képvisel az szenzációsan jó viszont ő egy pénzéhes nő lett. A kislányommal jártunk a tanítványához (arcüregöblítés) és sosem szúrták fel a fülét, a kis üregekből az ott pangó váladékban felszaporodott bacikat így ki lehet mosni. Látványnak nem egy szívmelengető de semmi fájdalmas nincs benne. Ha érdekel leírom hogyan csinálják, én magam otthon csináltam már, megtanítottak. személyes is voltam a Sominál (tanítványával9 aki egy csekket nyomott a kezembe 9ezerről, hogy fizessem be mert a gnld termékeket így olcsóbban veszem meg (ezeket ajánlja enni a felső léguti betegségekhez és valóban segít) Odamegy a szülő, elmondja hogy ezt kell enni még hozzá, átmegy a másik szobába és min. 15ezerértmeg kell venni a cuccokat vagy többért... ebben a szobában mérik a szervezet állapotát, rendszerint a béka segge alatt van mindenkinek és veszi a cuccokat. A FLP termékei is jók csak azzal nem üzletelnek. Ez mlm-ben van, a Somi milliókat keres azzal, hogy a szülőket belépteti maga alá. A tanítványa akihez jártam nekem meghozta belépés nélkül beszer áron (az se olcsó) a vitaminokat és azt mondta neki még 1 ft-ja sincs belőle, nem léptet be senkit -ő gyógyít-
2011. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mi tegnap voltunk nála először. Igen, tényleg sok pénzbe kerül ez az egész, de a módszere jó, fájdalommentes és hatásos is lehet, ha a gyulladt arcüregből a váladékot eltávolítják. Ehhez legalább 5 kezelés kell. Nekünk ez az utolsó reményünk, mert a 19!!! hónapos kislányomnak ki akarják venni az orrmanduláját. Mi pedig úgy gondoljuk, hogy van más megoldás is, nem kell rögtön kés alá rakni ezt a pici lányt. A probléma, a gyulladt góc ettől még nem szűnik meg, hogy nincs orrmandulája. Igen, lehetséges, hogy elüzletiesedett ez az egész, de nem köteleztek minket semmilyen termék megvásárlására. Nem is vettünk meg semmit a gyógysapkán kívül, de azt is magamtól kértem, senki nem ajánlgatta, tuszkolta rám. Tudtam róla, hogy létezik ez a termék és megvásároltam a helyszínen. Boltban, gyógyszertárban még drágább lett volna. Tudom, mert a barátnőm így járt. A nagyobbik lányomnak csináltak karotin vizsgálatot, melyből megállapítható az immunrendszer erőssége. Nagyon jó az immunrendszere, tehát nem igaz, hogy mindenkié rossz lenne, s megvetetik a betegekkel az immunerősítőket. Csak ajánlani tudom.
2011. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül mi is elmentünk a doktornőhöz, de 2 hét után ott hagytam, mert már 40 ezer forintot is kifizettem a kezelésekre és a különböző termékekre és a gyerkőc állapota nem hogy javult volna, hanem romlott. Az első alkalommal nekem is nagyon szimpatikus volt a doktornő és az eljárás is. Aztán a második konzultáción elkezdte pussolni a doktornő a különböző termékeket. Amelyek lehet, hogy jók, de baromi drágák. Ami viszont nagyon nem tetszett, hogy mindezeket a termékeket úgy vásároltatta meg a doktornő, hogy a lelkiismeretemre próbált nyomást gyakorolni. Anyaként persze az ember próbál mindent megadni a gyerekének, főleg az egészsége érdekében. Végül az sztk-ban gyógyították meg a gyereket, antibiotikumos orrsprayvel és lehet, hogy mi sem ússzuk meg az orrmandula műtétet a 16 hónapos gyerkőccel... :( Szorítok nektek és légyszi írd meg a tapasztalataidat a kezelés végén is, tényleg kíváncsi vagyok rájuk.
2011. ápr. 9. 00:36
 4/9 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm ajánlotta a doktornőt. A Tűzoltó utcai rendelőbe mentem. Az orvosi vizsgálat ára elég borsos(8000), főleg ha azt nézzük hogy 2 perc alatt felállította a diagnózist, hogy akkor arcüreg mosást kell csinálni plusz két immunvizsgálatot (4000) amit persze ott helyben meg is csinálnak. Az arcmosás minimum 5 alkalom és igen húzós ennek is az ára (4000/alk). Továbbá 10 percig termékbemutatót kaptam hogy mit kéne ott megvennem. Nem is beszélve arról hogy kapásból nyitott egy Nasopax orrspray-t (1000) nekem amit én nem kértem de hát majd ez jó lesz nekem. A lényeg az hogy több tízezrembe került a kezelés és megmaradt a problémám ami utóbb kiderült a fogammal volt. Remek szakember az aki mindenkinek ugyanazt a kezelést ajánlja. Na ezt nevezik lehúzásnak.
2012. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi sem megyünk többet, ugyanez történt velünk is, mint az előző válaszolóval.

Az arcöblítést otthon is meg tudod csinálni, bármelyik fülész megmutatja neked ingyen egy sima állami rendelésen is. + elolvashatod a neten is, pontosan le van írva, hogy hogyan kell csinálni.

Egyébként hasznos, gyorsítja a gyógyulást, de nálunk csak kiegészítő kezelésként jöhetett szóba.

2012. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A negatív tapasztalattal ellentétben,én csak jót tudok írni.3.5 éves gyermekem van és több mint 1évbe tellett még hozzá eljutottam.A kisfiamat folyamatos orrfolyás,fülfájás és köhögés jellemezte.Szinte minden 2. hónapban volt valami probléma vele.Természetesen mi is a gyermekorvosnál kötöttünk ki,aki antibiotikumot írt fel többször is.Ami sajnos nem használt,sőt azt vettük észre hogy,nincs étvágya,fogy és kedvetlen.Próbáltunk ezután szakmailag magasabb intézményben keresni megoldást.Jött a gyermekklinika ahol (ha már itt az árakról volt szó,12ezer ft az első konzultáció díja)javasolták vegyük ki a manduláját,és megállapították ,hogy Krupp-os.

Na ezek után, az egyik ismerősöm tanácsolta Dr.Somi Ildikót akinél az Ő gyermeke meggyógyult.A gyogysapka.hu honlapot elolvasva ismertem rá gyermekem betegségére.

Nekem az első találkozásnál már szimpatikus volt,elmagyarázta a gyógymódot,ismertette milyen lehetőségeim vannak.Nagy hangsúlyt fektet az immunrendszer erősítésére az biztos,de én nem éreztem,hogy bármilyen terméket meg kell vennem.Egyébként a két kiegészítő immunvizsgálatot nekünk is megcsinálták.

Megdöbbentő volt az eredmény. Ezután a terápiának javasolt vákumos arcüregöblítés is megtörtént még ott rögtön és még utána többször.Most tartunk a 7.alkalomnál és kijelenthetem a kisfiam sokkal jobban van.Bízom a gyógyulásában és a Drnőben. Róla még csak annyit,hogy pld ajándék mesekönyveket is kaptunk Tőle,számomra kedves humánus ember benyomását kelti.

2012. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én most mennék hozzá, mert a kórházban felszúrták a 15hós fiam mind két fülét és csak meg szeretném nézetni! de az olvasottak alapján nincs értelme hozzá menni! igaz?
2012. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi a múlt héten voltunk nála megint, már megszoktuk a stílusát. Tény, hogy drágának mondható, de nekünk segített a kezelés. A váróban mesélt egy szülő a porallergiájukról, és hogy kipróbálták a biotakarítást. Ha valakinek hasonló gondja van ajánlom a figyelmébe: www.biotakaritas.hu
2013. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az új módszereivel nincs tapasztalatom.


Nekem kis koromban állandóan be volt gyulladva a mandulám. Ő dobta ki még az átkos rendszerben, de az orr mandulámat is.Én ma már tudom, hogy ezek a szervek az első védelmi vonalat adják a külvilágból belélegzett levegőhöz.

Számomra világos, ha akkor nem takarít ki,ma nem vagyok allergiás egy két dologra. Bár ki tudja.

Második esetem a doktornővel, már a ceglédi magánrendelőjében történt. Akkor pont az allergiám miatt voltam nála, mert egyszer rettenetesen el kezdett folyni az orrom, amikor bicikli túrán voltam. Sajnos a garat felé távozott és elég jelentős mértékben. Doktornő volt olyan kedves, hogy valami folyadékkal mind a 2 orrlukba benyúlva összezsugorította a nyálkahártyám, lidokainos helyi érzéstelenítés után. 1 hétig volt tampon az orromban és közel 3 évig nem éreztem szagokat. Az orrom azóta is el van ***** és áldom a doktornő tevékenységét, hogy hozzá kerültem óvodásként és ifjú emberként is!


Bár lehet hogy elmegyek hozzá arcüreget öblíteni. Adok neki még egy kis pénzt, ha már nem ****** eléggé el az életem...

2014. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!