Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az egyik barátnőm azt mondta...

Az egyik barátnőm azt mondta h a pattanás utáni hegekre forrázak le diófalevelet és rakjam az arcomra. De hol tudok venni diófalevelet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szedjél egy diófáról.
2009. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sehol, azt csak szedni lehet, diófáról (de legalább ingyen van). Viszont én még nem hallottam, hogy ez hatékony lenne, de hátha.

Ha még sebes a heg, akkor Curiosa gélt javasolnék, ha pedig már begyógyult de heges maradt, akkor Contractubexet, mindkettő 1000-1500 Ft körül van és ezek patikában kaphatók.

2009. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

drogériákban biztosan kapsz.

Az elsőnek: tél van, ilyenkor nincs levél a diófán, mert nem örökzöld! :)

2009. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Diófalevélboltban.


Esetleg holdtöltekor, pontban 00:00kor fekete kakas vérével kenegetsd. :D :D


Tudod mit kenj rá? Neogranormont. Hámosító, gyulladáscsökkentő. Annó nekem ezért is nem maradtak hegek a bőrömön.


25/f

2009. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló jó krémeket írt. Van még egy, amit ismerek: Cicaplast (La Roche-Posay), patikában fellelhető. A diófaleveles dolgot én is ismerem, én Maria Treben könyvében olvastam még kamasz koromban, és alkalmaztam is. Nálam nem hozott változást. A nagymamám diófájáról szedtem leveleket, de bármelyik gyógynövényboltban vehetsz, annyi, h' az nem egész levél, hanem morzsolt teafű. Ha kipróbálod, arra vigyázz, h' ne legyen az arcodon órákig, mert megfestheti a bőröd.
2009. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem hiszem el!!Mér ajánl neki mindenki ilyen meg olyan sz@r gyógyszereket?? Próbáld csak ki azt a diófaleveles bigyuszt. Az legalább természetes és nincs tele mindenféle hüjjje mellékhatással, mint azokban azok a nyominger gyógyszerek, amiket mindig reklámoznak.

Jólvan elismerem, sokszor van, hogy szedni kell, őket, de amikor csak lehet kerüld őket.Pár pattanásért ne áldozd fel a fél egészségedet!!

Am nem lehet kapni olyan levelet. Ki kell húznod tavaszig, és tépned kell diófáról:)

Am majd ha jön a jóidő sokat napozz, az is jót tesz nekik, vagy gőzöld az arcodat kamillateával...sőt, nekem még az arcszesz is jót tett.

remélem segíthettem:)

2009. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!