Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol találom Barnai Roberto...

Hol találom Barnai Roberto (Újmedicina) elérhetőségét?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam az Újmedicina elméletét és eléggé meghökkentett a dolog, az új szemlélet. Barnai Roberto Magyarországon társaival gyógyít hozzá forduló embereket. Csak éppen sehol nem találom az elérhetőségét a neten, pedig már sok riportban szerepelt, TV-ben, rádióban is.

Olyan gyógyítási módszert mond el, amit nem lehet nem kipróbálni. Tudtok esetleg segíteni az elérhetőségben?


2011. ápr. 7. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Szinte hihetetlen:


[link]


Véleményt nem kértél, de talán jobb is , ha megtartom magamnak, mert nem tennéd ki az ablakba.

2011. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de én is ezt az oldalt olvastam és nem találtam elérhetőséget. MIndenki azt hisz, amit akar :)

Köszi

2011. ápr. 12. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Roberto nem követi pontosan Hamer doktor eredeti felfedezéseit, és mivel megtagadta a vele közös munkát, igy sok félremagyarázás található az ő dolgaiban ami végzetes is lehet bizonyos esetekben! Roberto a mávnál dolgozott az egészségügyhöz semmi köze csak forditani kezdte a könyvet, amiből aztán támadható feltételekkel konzulenseket képez az ő téves oktatóanyagából. Hamer doktor feljelentette.
2011. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
Szerencsénkre Jung sem követte pontosan Freud doktor eredeti felfedezéseit. Milyen jó, hogy jól értesült életrajzírók véleményezgethetnek. A kérdésre a válasz, roberto@biologika.hu, de nézzétek meg a ingyenes oktatóvideóit a megosztókon, és a tanfolyamait, kövessétek a facebookon (biologika) mert ő nem szorongatja a tudását, mint egyesek.
2013. aug. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!