Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vitatone/Vitavite/Minemax?

Vitatone/Vitavite/Minemax?

Figyelt kérdés
Tud valaki valamit ezekről a gyógyszerekről, pontosabban étrend-kiegészítőkről? Hol lehet beszerezni őket, mennyiért, mennyire hatásosak, és hogy mire ajánlott szedni őket?
2011. ápr. 24. 22:06
 1/2 Aetna válasza:

Kérdésedre a válasz: A Minemax még nem kapható, de a másik kettőt már megvásárolhatod a VII.ker Budapest Dohány u. 80-ban. Bemásoltam Neked az elérhetőségeket, ahol megtalálod a válaszokat.A blogokon kérdezhetsz is!

[link]

Facebookon: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én a szülésem/szoptatás után szedtem. Sokkal jobban éreztem magam, mert nem idegesítettem magam banális dolgokon. :-) Négyezer valamennyi volt, már nem emlékszem.

Én az Egészségnevelő Stúdióban vettem, de azóta nyílt egy Szaküzletük is, ott meg tudod venni. A 7.kerben. Dohány u. Ki van írva, hogy Joalis!

2012. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!