Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan kell méregtelenítést...

Hogyan kell méregtelenítést csinálni, hogy végleg eltűnjön a narancsbőr?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, bár amióta sportolok, enyhült. :)
2011. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én tornáztam egy ideig de én azt szeretném, hogy ne kelljen többet ezzel kinlódni. a nyárra tervezek még sportot.

Amúgy nem kell fogyóznom(még mielőtt valaki írná) mert vékony alkatú vagyok. Nem eszek mekis kajákat, nem do hányzok alkoholt sem iszok, csokit, chipset is kerülöm. Este már nem is eszek megterhelő kajákat. Ha úgy vesszük nagyjából egészségesen étkezem. Ja és sok folyadékot iszok(forrásvizet.)

2011. máj. 10. 17:38
 3/7 A kérdező kommentje:

Szóval csak én a méregtelenítésre vagyok kíváncsi ... Azt hogy kell hogy 100%ig hatásos legyen??


(az előbb említettek csak azért írtam le, mert szerintem fontos ezeket tudni :D )

2011. máj. 10. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igyál egy jó adag ricinust, na az átmossa a beleid. Amúgy rengeteg cikk van ilyen témában.

A mozgást meg semmi nem fogja kiváltani, és sajnos ha genetikailag olyan típus vagy, akkor valószínűleg sosem tűnik el teljesen.

Amúgy napi 2-4liter víz, sok vitamindús kaja, nagyon sok mozgás, hideg-meleg váltózuhany és tartósítót, színezéket, egyebeket tartalmazó, vagy valamennyire is feldolgozott termékek kerülése. Akkor szép lassan kiürül a méreg, ha kevesebbet viszel be.

Ihatsz teákat, ülhetsz sós vízben, tarthatsz léböjtkúrát, de a legtöbbel csak az emésztésed és anyagcseréd cseszed el, szóval inkább az orvosodnál érdeklődj, ez nem olyan, hogy csak úgy belevágsz.

2011. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok jo meregtelenitu kura van a neten. Ami viszont fontos, es nem mindegyik emliti, az a kakilas jelentosege.

Csinalhatsz barmilyen kurat, ha nem jarsz rendszeresen nagywc-re, akkor nem urul rendesen a mereg, es a vastagbelbel csucsulo kakibol a candida meg egyebb szemet visszajut a veraramba es ujra fertoz.

Ezert fontos, hogy naponta minimum 1x, de 2x menjunk nagywc-re.


En csinaltam egy tisztito kurat 2 hetig, utana elmentem colon-irrigalasra, azota csak egeszseges kajakat eszem (odafigyelve az eteltarsitasra is) rendszeresen mozgok, naponta 3X! megyek, es a zsirok hullanak lefele, veluk egyutt a narancsbor is :D

2011. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Általában úgy van, hogy reggel lemegy a narancsbőr de estére meg már ugyanúgy ott van. Meg ami még fontos, hogy alaphelyzetben ne látszik mert ezt sikerült elérnem masszírozgatásokkal, de ha összenyomom a combobnál a bőrt akkor látszik. És ez zavar.

Teljesen szeretném eltűntetni az meg nincs hogy ha olyan vagyok akkor soha nem fog eltűnni de mindenkinek eltűnhet csak kell hozzá valami ami segíti. 19 vagyok amúgy.

A legszebb benne,hogy soha nem ettem túlzottan egészségtelenül mekis kajákat is csak ilyen 3-4 hónaponta 1x ettem.Az meg semmi.


MOstanában mintha a székletemmel lenne egy kis baj, amit megfigyeltem mert ti is írtátok , de akkor ez mitől lehet? Talán ezért nem ürül ki belőlem a sok méreganyag?

Akkor valami nem jó az immunrendszeremben?

2011. máj. 11. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Az hogy nem kakilsz rendesen/rendszeresen, nem azert van mert baj van az immunrendszereddel, nyugi :)


Naponta tobbszor kevesebbet egyel. Figyelj oda, hogy minden falatot ragj meg alaposan, mert az emesztes a szajban kezdodik es a nyalban levo enzimek elkezdik lebontani a kajat, mielott az meg a gyomorba erne.

Etkezes utan ne igyal, mert azzal csak felhigitod a gyomorsavat, igy a gyomornak megnehezited a munkajat. Ha szomjas vagy igyal egy kortyot, de varj legalabb 10-15 percet mielott iszol.

Naponta igyal meg minimum 2liter vizet.

(Hallottam valakirol, akinek kronikus szekrekedese volt, a doki vizkurat irt fel neki, mert kiderult alig, szinte semmi folyadekot nem ivott, ezert nem tudott rendesen menni.)


Mozogj rendszeresen, illetve csinalhatsz joga gyakorlatokat, amik a hastajat celozzak meg. Csinalj gyertya allast, majd a terded (ha tudod) tedd le a padlora a fuled melle. Ez jol megmozgatja a beleket.

Ha ezt nem tudod, akkor vegyel egy gumilabdat (vagy focilabdat) es hasalj ra es a hasfaladat tornaztasd.


Neha-neha ihatsz egy hashajto teat, vagy valamilyen termeszetes laxative-ot. (Amelyik teaban van szenna, az tutti meghajt)

2011. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!