Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit gondoltok ezekről az...

Tinker Bell kérdése:

Mit gondoltok ezekről az energetizáló karkötőkről, piramisokról és egyebekről?

Figyelt kérdés
Szerintetek ér valamit? Vagy csak a placebo hatásérvényesül?
2011. jún. 3. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam még a placebo sem érvényesült. Egy jó alvás többet használ.
2011. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
marhaság az egész,csak lehúzzák a népet...már aki beveszi a sok sületlenséget...hihetetlen,hogy van aki bedől ennek...
2011. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amikor megerőltettem a karomat, masszázsért fizettem 3000 forintot, aztán 3 napig attól fájt a karom.

Egy hónap múlva ismét előjött a fájdalom, akkor vettem 4500 forintért egy ilyen gyűrűt, akkor használtam napi 8 órát kb. két héten át.

A következő hónapban már elég volt 1 hétig hordanom, utána már csak 3 napig.

Ezek után hónapokig elő sem kellett vennem.


Ezek szerint kinek így, kinek úgy. Nekem bevált.

2011. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Smartguy86 ***** válasza:

Valószínű, hogy anélkül is rendbe jöttél volna. A masszőr meg biztos sarlatán, képzetlen balfék volt.


Ezeknek semmi alapjuk nincs, még akkor se, ha mágnes van bennük! Az ég világon semmi hatással nincsenek a szervezetre. Aki használta és meggyógyult, csak azért mondja, mert megvette, és muszáj jót mondani róla - anélkül is meggyógyult volna, dehát ha már kifizette...

2011. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért tettem volna, hogy elkezdem dicsérni? Megtehettem volna azt is, hogy hallgatok róla. Személy szerint én jónak tartom, azt egy szóval sem állítom, hogy mindenkinél beválik.

Hazudni nem szoktam, különösen nem olyasmi téren, ahol semmi különös érdekem nem fűződik hozzá!!

2011. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csuklóideg gyulladásom voltsemmi nem használt hónapokig, 3 nap alatt meggyógyult. Anyukám a járókeretet is már alig tudta használni, a karkötőtöl rendbe jött a válla.
2011. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Point break karkötővel kapcsolatban többektől hallottam, hogy jobban alszanak tőle. Mi is használjuk és nekünk bejött.
2011. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 homo ludensz ***** válasza:
Karkötőt nem csináltam sőt nem is használtam,a piramisgyógyítást ismerem s néha használom is. Soha sem úgy válasszatok ki egy "gyógyításra" meghirdetett terméket hogy a szomszéd néninek is elmúlt tőle a ...vagy mer olyan szépen csillog és nekem jól is áll. A mágnessel való gyógyítás egy külön fejezet.Vannak többségében állandó mágnesek kis teljesitményüek és elekromágneses karikák és egyéb alakzatok melyekkel egy ideig mágneses erőtérbe helyezik a gyógyítani kivánt részt. Ha nem vagytok tisztába hogy + vagy - pólussal értek el eredményt akkor ajánlatos mindkettőt egyidöben használni. Ezt szokták a karkötőkben vagy a mágneses lepedőkben, vízeskancsókban és sok másban is.
2011. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tom Benko ***** válasza:

Utolsónak:Ha sikerült előállítani a mágneses monopólust, akkor miért nem jelentkezik a fickó a Nobel díjért? Röptében kapná meg...

Egyébként: Éktelen nagy, ordas, tompa, bunkó lehúzás mind.

2011. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
mindenki számára ajánlom aki úgy gondolja hogy egy ékszertől meggyógyulhat. [link]
2011. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!