Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi lehet a bajom? Mitől lehet ez?

Mi lehet a bajom? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
tegnap este hirtelen elkezdtem szédülni és hányingerem lett.Nem ettem semmi rosszat, előtte semmit nem éreztem jól voltam nem volt semmi bajom, nagyon megijedtem úgy éreztem mindjárt elájulok.
2011. jún. 7. 10:26
 1/6 eNerdzsy ***** válasza:

Alacsony vérnyomás, pszichés eredetű dolog, alacsony vércukor szint, idegi rendellenesség, fáradtság, vitamin vagy ásványi anyag hiány stb. stb.


Ha máskor is előfordul vizsgáltasd ki magad mert sok mindentől lehet.

2011. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor esetleg a havi vérzésed előtti rosszullét?
2011. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet ettől az idióta időjárástól, ami most van. Nyugi:-)
2011. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mostanába kell megjönnie de nem tűnt még fel, h szokot előtte ilyen lenni.

Első válaszoló: ezekből sok lehetséges mert eléggé oda vagyok.

A melegtől nem voltak ilyen gondjim még de kitudja...

2011. jún. 7. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy bepánikoltál...jött egy érzés, és a pánikkal ráerősítettél...de lehet ettől a fránya időváltozástól is...

ne aggódj, ne idegeskedj, próbálj ilyenkor nagy levegőt venni és nyugtatni magad, hogy nincs semmi baj:)

ha esetleg többször előfordul érdemes dokihoz menni, saját magadat is megnyugtatod vele...de szerintem nem kell...próbálj ne gondolni rá...

és tudod...nyugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)

jobbulást!

remélem segítettem:)

2011. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Lehet az a bajom, h sokat idegeskedek, agyalok dolgokon, stresszes is vok meg talán még depis is. :(

2011. jún. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!