Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van a szájpadlásomon egy fog...

Van a szájpadlásomon egy fog ezt otthoni módszerrel hogyan lehetne kihúzni?

Figyelt kérdés
Zavar a beszédben valami teknika kellene:(
2011. jún. 10. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogorvosról még nem hallottál?
2011. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs ilyen "teknika", mert akkora fájdalmat nem tudsz magadnak okozni.Nyugodtan menj fogorvoshoz, és ne szégyellősködj, gyakori eset, nem a te hibád.Nincs értelme kinlódni vele, jobb, ha mielőbb túl leszel rajta.Na, csak bátran!
2011. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
OKÉ
2011. jún. 10. 21:08
 4/5 Odin777 ***** válasza:
Nekem is volt de a helyére vánszorgott :D bár az enyémnek csak 1 centit kellett másznia :D :D :D
2011. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azta ilyet én még nm is hallottam, de mindenképp menj vele dokihoz, mert ha otthon "technikázol" abból csak baj sülhet ki és még fájni is fog. am ha anyagi dolgok miatt nm akarsz orvoshoz menni akkor azt ugye tudod h a körzeti ill iskola fogászat ingyenes bármely kategóriába is tartozol.
2011. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!