Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a gyógygyomb...

Mi a véleményetek a gyógygyomba kivonatokról? Hatásosak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos én elég régóta küzdök egy betegséggel, és én is most kezdem egy a gyógygombák alkalmazását. nemrég voltam az egyik központjukban, bevittem az orvosi leleteimet, és ott egy - szerintem orvos- írt össze egy "kúrát". azért nem kezdtem el akkor, mert még egy másik kúrát csináltam, azt javasolták, h azt várjuk meg míg letelik. én rettentően bízom bennük, azt mondták, hogy az én betegségemmel (vastagbélgyulladás) nagyon sok paciensük van, és már nem gyógyszereznek, csak a gyógygombákat szedik. Te milyen panaszra szednéd?
2011. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!Én évek óta tartó nogyogyászati gyulladásokra.Már nagyon sok mindent kipróbáltam,de eddig semmi nem segített.

Én is nagyon bízom a gyógygombákban.Három hete kezdtem el szedni gyógygomba kivonat kapszulákat:Diochi-Viraimun.Ez a készítmény fitoterápiás,homeopátiás,kristályterápiás,pszichotronikás és biorezonanciás is egyszerre.Egy orvos természetgyogyásztól vettem.Bétaglukánt is tartalmaz,ami nagyon eros immunstimuláló,tartalmaz még bazsalikomot és arginínt is.Egyenlore azt érzem,hogy jobb a kozérzetem.

Te milyen készítményt szedsz?Milyen gombákat tartalmaz?Hogyan kell adagolni?Pontosan hol szerzzed be a gyógygomba kivonatokat?

2011. jún. 25. 02:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nem kezdtem el szedni, mert egy másik kúrát csináltam, és a gyógygomba központban azt mondták, hogy ne szedjek két féle szereket, lássam meg, hogy ez mennyire hatásos, aztán menjek vissza. Vannak ennek a gyógygomba egyesületnek központjai minden nagyvárosban ha jól tudom (Győrben tuti:)) nagyon kedvesek voltak, kifaggattak a bajaimról és elmondták, hogy mit kellene szednem (most nem tudom pontosan, valahova felírtam) Nekem is mindenképpen immunerősítés kell, immunológiai jellegű a betegségem, ahogy a tiéd. Nekem is voltak nőgyógyászati gondjaim, akkor még nem ismertem a gyógygombákat és olajfa-kapszulát szedtem, c-vitamint meg aloe verát, és már semmi bajom. de biztos vagyok benne, hogy segíteni fog neked a gyógygomba, csak adj neki időt, szerencsére ezek nem csak tüneti kezelést végeznek, így hosszabb idő kell a beépülésükhöz, ne add fel :D
2011. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!