Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek az EFT-rol...

Mi a véleményetek az EFT-rol (Emotional Freedom Techniques-Érzelmi Felszabadulás Technika)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire vagy kiváncsi -

az egyik ha nem a legjobb módszer -egyfajta univerzális segitség mert a saját tudatod programozza át -van olyan ismerösöm akinek a csontrákja miatt már morfintapaszt adtak -fél órás EFT után már a fájdalma 10 es skálán lement 3 asra -de autoimmun betegségből is kigyogyultak már a segitségével -pedig a dokik már toloszéket emlegették a lánynak -konkrétan mi érdekelne ?

2011. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!Koszonom a válaszod.

Én tobb éve tartó krónikus betegségben szenvedek.Sok mindent kipróbáltam már,de hiába.Már nagyon ki vagyok készulve ettol.

Olvastam az EFT-rol,és szeretnék tapasztalatokat olvasni a módszerrol,mert el akarok menni EFT tanfolyamra.

Neked vannak az EFT-vel kapcsolatban tapasztalataid?

Hol taratanak ilyen tanfolyamot?

2011. jún. 30. 11:45
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak az EFT-vel kapcsolatban. Magamon, családomon, és - mivel kineziológus vagyok - munkám során is rengetegszer alkalmazom sikeresen. Nagyon gyorsan maradandó eredményt lehet vele elérni.

Tanfolyamot nem tartok, de szívből ajánlom Hajdú Ildikót, akitől én is tanultam. Közvetlen, felkészült, hiteles oktató. Budapesten és Szegeden tart tanfolyamot. Google-ben keress rá!

2011. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!