Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használja -e valaki a Top...

Használja -e valaki a Top Shop LADY CARE mágneses készölékét a változókorra, milyenek a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Anyukám eléggé szenved a változókorban,növényi alapú hormonpótlokkal próbálkozik mert a szintetikus hormont nem bírja,szeretnék neki segíteni,de nem tudom ez a készülék csak jó reklámfogás vagy tényleg segít....
2011. júl. 16. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak reklámfogás.


Ami segit (nekem is gyakorlatilag megszüntette a tüneteket), az a talpmasszázs volt. A hormonokkal - akár növényi, akár szintetikus - nagyon kell vigyázni, mert egyrészt a rák kialakulását elösegitik (Nyugat-Európában ezért már nem adnak hormonokat ilyenkor), másrészt egyszer azt is abba kell hagyni és akkor kezdödik az egész elölröl.

Pontosan melyik tünetek okoznak anyukádnak gondot?

2011. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbi hónapokban nagyon erös éjjeli izzadások,amint felébred megmozdul már veri a víz,sokszor,ideges feszült,belsö remegésre panaszkodik,sokat fájnak a kezei,lábai mint akinek bekeményednek az izmai,néha bizonyltalanságérzete van mintha szédülne,1 hónapot szedették vele az Activellet,de rengeteget hízott és felfuvodott töle,pedig nem sokat evett,sokszor emésztési problémái vannak.Volt már kivizsgálásokon de általában a gasztron,kardiologián,ortopédián a legtöbb tünetet a nöi problémákra irják,viszont a nögyógyásza ezt cáfolja.Amúgy 48 éves és nöileg minden rendben,szervileg gondolom,ciszta,mioma ilyenek nincsenek,csak a menzesz már kihagy.
2011. júl. 16. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Telyesen igazat adok az elsö valaszadonak.Meg hozzatennem,a magnesekkel es nagyon vigyazni kell.A falumba ahol születtem,sokan arulnak,magneses karkötöket,lancokat,stb.A volt tanarnöm,elmagyarazta,akinek a tesoja orvos,nagyon kell vele vigyazni,ettöl is gyorsan rakot lehet kapni,aki hajlamos ra,esetleg a csaladban mar volt.En is anyukam is kiprobalta.En olyan ideges nyugtalan lettem,erös panik rohamot kaptam.Anyukam a keztöresnel probalta ki,neki megdagadt a keze.Viszont a baratnöm,semmi panasz nelkül hordja.Azert jo lenne ha anyukad,azert ezt se kell tulzasba vinni,vit. tablettat szedne,egy rövid ideig majd abbahagyni,es nagyon ajanlott a kalcium+d vit. szedese is.Ha nem tud aludni, depresszios, növenyi gyenge nyugtatot.
2011. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszotokat.
2011. júl. 16. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
KEzdjen el zsályatea-kúrát (naponta 4-5 csésze zsályatea, az utolsó lefekvés elött közvetlenül), ez erösen csökkenti az izzadást és a höhullámokat. Ezen kivül kellene sportolnia, az javitja az egyensúlyt, segit az emésztési gondokon és a hormonháztartás is gyorsabban egyensúlyba jön. Sport alattt akár tempósabb séta is érthetö, de legalább egy órát naponta.
2011. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!