Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen készítményeket tudtok...

Milyen készítményeket tudtok ajánlani striák megelőzésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Striákat vettem észre magam (pontosan a combomon). Nem vagy túlsúlyos (bár a hasamon van némi felesleg, de nem sok), talán a növés miatt, vagy tényleg hízok.

Tudom, hogy ezeket már nem lehet eltüntetni, de megelőzni, hogy több ne legyen, azt lehet (tudtommal).

Nektek melyikek váltak be?

(Lehet, rossz kategóriába írtam a kérdést! Bocsi.)


13/L


2011. júl. 16. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor lett az első striám amikor veled egyidős voltam. Én olyan krémmel kentem, ami a terhességi csíkok eltüntetésére van kitalálva, de sajnos már nem emlékszem a nevére. Jó magas zsírtartalmú krém volt, finom volt az illata. De én abbahagytam kb 1 év múlva azóta pedig szinte teljesen elhalványodott. Csak ha hideg van akkor kékül egy picit be. Szóval valami magas zsírtartalmú krémet keress, de gyógyszertárba biztos hogy tudnak segíteni:)
2011. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
e-vitamin. egy komplex fajta pl
2015. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!