Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha nincs irrigátorom, hogyan...

Ha nincs irrigátorom, hogyan irrigálhatok más módon?

Figyelt kérdés
Szal a lényeg,hogy most nem áll módomban hüvelyi irrigáláshoz irrigátort venni...ezüst kolloiddal szeretnék irrigálni....mi mással tehetem még??Gondoltam vmi steril fecskendőre(persze vízben hígított kolloiddal),vagy vmi egyszerűbb???
2011. júl. 19. 16:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

steril fecskendőd van otthon...amúgy 1200 Ft egy irrigátor, bármelyik sarki drogériában megvehető...

amúgy miért akarsz egyáltalán irrigálni?

2011. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Visszatérő gombás fertőzésem van...most múlt el...tulajdonképpen megelőzés céljából!Állandóan csak kísérletezgetnek rajtam!Most elkezdtem szájon át alkalmazni a kolloidot,és egy doki mondta,hogy irrigálással együtt hatásos!
2011. júl. 19. 16:59
 3/26 anonim ***** válasza:
a gombás fertőzésed hogyan kezelték? kenetvétel volt?
2011. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ja és a szexuális partnered kezelték?
2011. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hol van,hol nincs,mint a mesében!A múltkor nem volt(kb 2hónapja)és 4ezer ft os gyógyszert írt fel...a párom is kezelve volt!na eddig tartott!Kéthavonta szinte mindig van!Jún.23án voltam egy másik dokinál,akkor nem volt gombám...csinált hüvelyi UH-t,PCO-ra tippel,de még nem biztos!Vmelyik nap megint előjött a gombám,nem volt időm dokihoz menni,vettem pevaryl-g hüvelykúpot...elmúlt!Tegnap este teljesen átlátszó váladék ürült,elég erős szaggal társulva!De nem halszagú vagy ilyesmi,hanem olyan erős hüvelyszag,nemtom másképp mondani!24éves vagyok,és már baromira unom ezt...1éve vagyunk együtt a párommal,aki mindezt megérti,de nekem már olyan kellemetlen!És ekkor kezdtem a kolloidot!
2011. júl. 19. 17:06
 6/26 anonim ***** válasza:

fogamzásgátlót szedsz, ugye? - válts vagy hagyd abba


és ne nőgyógyászhoz, hanem a bőr- és nemibeteg gondozóba menjetek el, mindketten

2011. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
a dokinő mondta,hogy hagyjam abba a PCO-s vizsgálatok miatt!Tehát nem szedem 2hónapja!Már én is erre gondoltam,hogy oda elmegyünk mindketten!Ez már hihetetlen!Kicsit tudatlan a kérdés,de ott mit fognak csinálni?Sosem voltam ilyen helyen!De a II.kerületben van egy...
2011. júl. 19. 17:18
 8/26 anonim ***** válasza:
ott alaposan meg fognak vizsgálni, valószínűleg mindkettőtöktől kenetet vesznek...nekik ez a specialitásuk, tehát más szemmel néznek meg titeket
2011. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszaidat!Nem nagyképűségből,de egy jól szituált pár vagyunk...nem fognak ott furán nézni ránk?Ez igen ciki hely...nyilván,mindenki azért megy oda mert,betegségről van szó,de na...ha érted,mire gondolok!
2011. júl. 19. 17:20
 10/26 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy fognak rátok nézni? a doki biztos nem fog elítélni azért, mert meg akarsz gyógyulni, sőt...a betegek meg nyilván ugyanazért lesznek ott, mint ti ;)
2011. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!