Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan szokhatnék le a Frontin...

Hogyan szokhatnék le a Frontinról alternatív módszerekkel?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyok gyógyszerfüggő és észre se vettem mennyire tönkreteszem magam, főleg hogy a kávét és az energiaitalt nem hagytam ki továbbra sem a mindennapnapjaimból. Azóta már a koffein és a gyógyszer együtt kell. Hallottam már a triptofán nevű vegyület és az omega 3 zsírsav jótékony hatásáról. Tudnátok ötleteket adni, milyen természetes gyógymód segíthet még nekem? Akaraterőm az van, mert már több, mint 1 éve küzdök, csupán annyi a baj, hogy a gyógyszermennyiség 15 db 0.5 ös volt, mikor elkezdődött a leszokás folyamata. 5 naponta csökkentettem fél szemmel de kezdtem bekattanni, hiszen előtte 0.25-öst szedtem és a 0.5-ös teljesen kifordított önmagamból. Időközben feleztem a gyógyszereket, fele 0.25ös, fele 0.5 volt de végül a 0.25-re álltam vissza javarészt és elég hirtelen vontam meg 9 db 0.5öst, hiszen lecsökkentettem 0-ra mert már majdnem kinyírtam magam. Jelenleg 5-6 0.25 öst szedek meg 1 db 0.5-öst, mert utóbbi nélkül járásképtelen vagyok. Szorongásos depresszióra kaptam a gyógyszert, antidepresszánts nem voltam hajlandó szedni, meg nem is fogok. Azt viszont nem tudtam hogy a benzodiazepinekre ilyen mértékben rá lehet szokni. Szerintetek valaha lesz még számomra olyan a világ, mint amilyen volt? Mert teljesen elveszítettem vele a kapcsolatot meg önmagamat is és hiába küszködök az elvonási tünetekkel, úgy gondolom már soha nem leszek teljes értékű, hiszen elveszítettem minden iránti szükségletemet, érdeklődésemet és képtelen vagyok racionális érzésekre, minden cselekedetemet a gyógyszerek és azoknak az elvonási tünete irányítja, bármennyire is nehéz beismernem. Azt ne is írjátok, hogy feküdjek be pszichiátriára vagy addiktológiára mert vannak ismerőseim csupa jó tapasztalattal, én nem fogom másra bízni magam, főleg egy olyan aljas áltudományra nem, ami csupán tudatmódosítókkal tömi az embereket, ahelyett, hogy a valós probléma okát próbálnák felderíteni. Szóval én gyógyszerek nélkül akarok élni, bármennyire is fájdalmas, mégha beledöglök is. Kérlek írjatok valamilyen módszert, mert én úgy látszik túl kevés vagyok a gyógyszerekhez képest, teljesen átalakították a gondolkodásom és nem vagyok ura magamnak, csak hatalmas erőfeszítések árán.
2011. júl. 21. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy kineziologust.
2011. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen problémára szedted?
2011. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
fülakupunktúrás addiktológiai kezeléssel
2011. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hasznos lenne megtanulnod valamilyen meditációs módszert is
2011. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tudnék rajtad segíteni.

Folytassuk priviben, vagy skypeon

2012. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!