Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az baj, hogy ha nem tisztítom...

Az baj, hogy ha nem tisztítom meg az arcom arctisztítóval mindennap az utcai szennyeződésektől? Vagy mindennap, ha utcáról hazamegyünk, akkor meg kell tisztítani valamilyen arclemosóval?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg minden este és reggel kellene.
2011. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én soha nem használok arclemosót. Elég száraz a bőröm igy alkoholos lemosó szóba sem jöhet, ezeket a vizes-tejes vacakokat meg nem szeretem. Drága márkás termékre meg nincs pénzem. Kitünően működik, hogy vizzel megmosom az arcom. Nincsenek pattanásaim, nem ráncos, nem koszos az arcbőröm.
2011. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Amúgy az a baj, hogy az eddigi arctisztítókat amiket használtam azok inkább ártottak mintsem használtak volna valamennyit is..

Szóval ezért kérdem, hogy tényleg érdemes-e mindennap reggel és este megtisztítani vagy csak a reklámok fő mondatai ezek, hogy több legyen a profitjuk?

Eddig garnier-t használtam majd nivea visage young-ot de egyik sem vált be igazán. Amióta nem használok semmit azóta kitisztult az arcom. És a pattanásaim is elmúltak és alig jönnek ki újak.

2011. aug. 10. 20:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak nedves vattával töröld át, esetleg egy kis hidratáló. Ha nem szereti az arcod a tisztítókat, akkor nem kell erőltetni.
2011. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát a poén csak most jön, de még az arckrémektől is viszketek meg kijönnek pattanások:D Eddig 3 félét használtam, szóval nem csak egyet.
2011. aug. 10. 20:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha egeszsegesen eszel, sok folyadekot iszol, akkor az arcborod belulrol lesz szep es nem attol, hogy mit kensz ra.

Este az utca porat mosd le rola, de ha nem szukseges ne hasznalj vegyszereket.

En Evitaminos szappannal mosom (szinezo meg illatanyag mentes) minden este. Masnap a sminken kivul (szempilla spiral pici ruzs) az egvilagon semmit nem kenek ra. De meg napfenyvedot sem nyaron, semmit.

Amiota lemondtam a vegyszerekrol nekem is tisztabb, szebb az arcborom.

2011. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Reggel megszoktam mosni az arcomat hideg vízzel, és este pedig meleggel, zuhany közben.

Sok vizet iszok, bár nem mindig sikerül annyit innom amennyit eltervezek, de próbálom.

Aránylag egészségesen eszek.

Ja meg persze nem cigizek, nem iszok alkoholt csak ünnepekkor

2011. aug. 10. 22:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt az E vitaminos szappant még meggondolom, bár remélem nem szárítja ki a bőrt. Bár ha a bolti termékeket nézem..Inkább akkor a szappant választanám.
2011. aug. 10. 22:05
 9/13 Tündérpor válasza:
Próbáld ki az arctonikot, nekem az sokat segít. Van, hogy csak kéthetente/havonta használom, mert nagyon jól felpuhítja a bőrömet, és először furcsa, mert pirosasan kirajzolódik pár pattanás, de ha ezt este ejtem meg, másnap semmi elváltozás nem lesz az arcomon. A víz amúgy a legtermészetesebb, egy nap akár többször is lemoshatod az arcod. Ha sok folyadékot iszol, lehetőleg vizet, naponta legalább kétféle zöldséget / gyümölcsöt fogyasztasz, és nem eszel fűszerezett ételeket, akár rövid idő alatt szemmel látható lesz a változás, mindenféle kenvóce használata nélkül.
2011. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tündérpor válasza:
*kence
2011. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!