Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata a Zapper K 100 készülékről?

Figyelt kérdés
Állandóan visszatérő candida-fertőzéssel bajlódom. Beszedem a gyógyszert, alkalmazom a krémet, mit tehetnék még? Kölcsönkaptam ezt a készüléket, mindennap zeppelek, s várom a hatást.
2011. szept. 17. 20:34
 1/5 homo ludensz ***** válasza:
Valahol nekem is van azzal a célzattal hozták forgalomba hogy minden baktériumot(?) kiöl. Elképzelhető hogy a fertőzést is egy idő után kiöli,de majd a dokik a gyógyszernek tudják be. Nekem az is felmerült hogy jótékony baktériumokra viszont szükségünk van.
2011. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt mondták, hogy utána tartsak egy probiotikumkúrát.

Köszi a választ!

Használtad a készüléket? Mostanában nincs rá szükséged?

2011. szept. 18. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
A jótékony baktériumokat nem öli ki. Bizonyos frekvencián dolgozik. Úgy fejlesztették ki, hogy férgek,mételyek, egysejtű élősködők ellen hat. Vedd meg "Hulda Regehr Clark: Meggyógyulhatsz a betegségek valódi okai és gyógymódjai" című két kötetes könyvét. Minden kérdésedre tudományosan megalapozott választ kaphatsz.
2011. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Megvan a könyv itt nálunk a megyei könyvtárban, ma megyek érte!

Akkor Candida gombára is jó a készülék??

2011. szept. 20. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt sajnos nem tudom, de biztos választ találsz a könyvbden a kérdésedre. Én is majd megnézem. Én allergiára, ekcémára és depresszióra, szorongásra használtam. Ha valakinek ajánlanám, mert nekem segített úgysem hinnék el. Azt mondanák placebó hatás. Hát csak szedjék a sok gyógyszert, én meggyógyultam.
2011. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!