Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Ganoderma (Pecsétviaszgomba)...

A Ganoderma (Pecsétviaszgomba) tea hatásos? Issza valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen olvastam, hogy rengeteg dologra jó hatással van ez a gombafajta és a távol-keleten már 4000 éves múltra tekint vissza, továbbá, hogy daganatellenes, jó a vérnyomásra és csomó betegségre is. Nekem egy ismerősöm gombaszakértő és ő mindig hoz haza és kapok tőle gombakülönlegességeket és most pecsétviaszgombát hozott, amit teaként kell elfogyasztani, de láttam boltban is lehet kapni. Ilyen 5-6 centis darabkákra van felvágva, mintha fakéreg lenne. Iszik valaki ilyen teát? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel a teával kapcsolatban? Ki mire itta? Segített? Hogyan fogyasztjátok? Napi hányszor? Valamint hogy készítek el? Nagyon kíváncsi lennék rá, mert szívesen fogyasztanám, ha tényleg ilyen jótékony hatású, mint amiket olvastam róla. Minden érdekel róla. Köszi előre is mindenkitől. :)
2011. szept. 28. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Igen, nálunk a családban, ismerősök között már nagyon sokan fogyasztják, és csak jó dolgokat tudok róla mondani!

Itt találsz sok érdekes infót: [link]

Nekem a kávé a kedvencem, én azt jobban szeretem, mint a teát :) De teában is ugyanolyan jó a hatása

2011. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen pozitív hatásokat észleltetek?
2011. szept. 28. 15:45
 3/5 anonim válasza:
allergia megszunese, pajzsmirigy szint normalisra visszaall, jobb alvas
2012. szept. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy csodaszer, nagyon ajánlom! Mióta iszom a teát, mintha kicseréltek volna, nagyon, nagyon jó, és gyorsan érezhető a pozitív hatása!!!
2012. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ilcsi750 válasza:
Konkrétan rákot is gyógyít?
2013. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!