Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Probálta már valaki a super...

Probálta már valaki a super greens italt? én megremdeltem 2napja iszom de több lett a savam mint előtte. Pedig ez lúgosíto ital. Vagy csak rosszul vagy rosszkor iszom?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Önvédelmi reakció a mérgezés ellen. Ugynis a lúgos kémhatású taknyod kiválóan kisemlegesíti a gyomor savas pH-ját, azon kevés helyek egyikét, ahol erősen savas kémhatás kell!!! A gyomor fokozott savtermeléssel védekezik. Javaslom a biokémia könyveket a búlvár szemét olvasása helyett, és akkor talán nem fogsz belebetegedni a marhaságokba!
2011. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom feltétel nélkül elfogadni az első választ.Étkezés közben vagy után valóban nem szabad meginni(bár ilyenformán semmiféle folyadékot sem,mivel nem tanácsos felhigítani a gyomorsavat)de ha ennyi elég lenne,hogy"kisemlegesítse a gyomor pH-ját"akkor elég nagy bajban lennénk.
2011. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És a hangnem sem tetszett.
2011. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én régebben ittam lúgosító teákat, gondolván biztos nagyon egészséges, meg hát mindenhol ezt hallom, hogy lúgosítani kell bla bla.

Nos azóta nekem is az egekben a savam, abba is hagytam, de sajnos rendszeresen gyomor és bélpanaszaim vannak. Orvosnál voltam, szerencsére nincs semmi bajom. Viszont alaposan elbizonytalanodtam ezeknek a hatását illetően. Ráadásul azóta többektől hallottam, hogy fáj tőle a gyomra. Lehet ez is csak egy reklámfogás, hogy pénzt húzzanak le rólunk, mert ugye az ember az egészségét próbálja megőrizni, de már úgy érzem kihasználják ezt, legyünk csak minnél betegebbek, hogy aztán a gyógyszereket is el tudják adni.


:-( De ez csak az én véleményem.

2011. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:úgy érzed,hogy a gyógyteáktól lett rosszabb a helyzet sav-szinten?

Bár a lúgosítást sokan támadják(főleg orvosok)tény,hogy ha kevésbé "savasan"táplálkozunk,tehát hanyagoljuk a fehér lisztes termékeket,a cukrot és csökkentjük a húsokat:ez önmagában beindíthat egy gyógyító,regeneráló folyamatot,hívjuk akár tudatos táplálkozásnak,akár lúgosításnak.Egyes sikeres rákdiéták is az ártalmas anyagok szigorú kizárásán és a zöldség,gyümölcs és egyéb"lúgosító",helyreállító ételek alkalmazásán alapszanak,valódi tapasztalatokkal.Tehát hívjuk bárhogyan,a testnek jó,ha a savasító/nehezítő/salakosító/bomló termékekről leállunk,vagy ha nem megy,kompenzálni próbáljuk valamivel,

2011. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
..ami legyen akár gyógynövény,akár diéta,de még a tudatos légzés is sokat fordíthat az egészségen.
2011. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!