Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ganglion kinek volt már? Van...

Ganglion kinek volt már? Van egy meggy nagyságú ganglionom. Fájdalmas érintésre. Szerintetek milyen módszerrel tüntethetném el? Ha műtenének akkor altatnak? Kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van sajnos. Azt mondta az orvos, hogy ha nagyon zavar a fájdalom, akkor meg kell műteni. És felénk nem altatnak, mert ez egy 1-2-3 öltéses műtét. Megyei kórházban nálunk csináltak ilyet, már szakrendelésen is...
2011. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt többször, a megterhelő munkától.

És én nem voltam hajlandó ezért felvágatni magamat.

Én megoldottam magamnak.


Van két módszer amivel eltüntetheted,ha elég bátornak érzed magad.

1: menj el a gyógyszertárba és vegyél egy vastag(17G) steril injekciós tűt, fertőtlenítsd le a bőröd és szúrd ki vele 1 vagy több helyen, aztán masszírozd szét.

2:egy durvább módszer, fogsz egy telefonkönyvet jó keményre összetekered, és csapsz egy igazán jó nagyot a dudorra.


Nekem azóta sem volt, eltűnt nyom nélkül.


De nem rábeszélni akarlak, csak így el lehet tüntetni, és nem kell műteni.


Ezt a műtétet az orvosnál csak helyi érzéstelenítéssel végzik,nem altatnak.


FONTOS!

A FENT EMLÍTETT MÓDSZEREK NEM PÓTOLJÁK AZ ORVOSI ELLÁTÁST!!!

ALKALMAZÁSUK KOCKÁZATOT REJTHET,MINDENKI CSAK A SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE TEGYE!!!!

2012. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!