Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Erős izzadásra mit tudtok...

Erős izzadásra mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

ezt találtam:

[link]

és ezt:

Az izzadásra a legjobb és legtermészetesebb szer ami teljesen vegyszermentes a deo kristály.Kapható a DM-ben!

A gyógyszertárban is kapható egy speciális izzadás elleni folyadék,de ezt

csak akkor használd ha nagyon muszáj,mert nagyon kiszáritja a bőrt.

Lábra is szokták alkalmazni.(anti-sydorikum)

2008. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárban kapható: Solutio Antisudorica, kevesebb, mint 400ft, és sokáig elég. Fürdés után kell használni, vizes vattára önts belőle egy pici mennyiséget, s kend be vele az izzadó területet (persze csak miután szárazra törölted). Lehet, hogy az elején viszketni fogsz tőle, emiatt tényleg csak kevés mennyiséget használj! Pár hét alatt megszüntetheti az izzadást. Csak napi egyszer alkalmazd!
2008. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam az antisudoricát, de nekem elég volt 3 naponta, mert ha sűrűbben ecseteltem vele akkor kimarta a hónaljamat. Jah és este lefekvés előtt ajánlott, mert akkor már nem nagyon mozogsz és kevésbé viszket majd.
2008. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

szerintem nincs semmiféle csodaszer a dologra! Kb. 1 hónapja lúgosító étrenden vagyok, lúgosító étrendkiegészítővel tarkítva, és kb. 2 hét után megszűnt a túlzó verejtékezés.

Előtte nem mertem felvenni semmi passzos felsőt, mert rögtön megjelentek a hónaljamon a foltok!


A túlzott izzadást a mérgek okozzák! Méregteleníteni kell!

2008. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Milyen a lúgosító étrend?
2008. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt tudom ajánlani, szerintem elég jól leírja a lehetőségeket:

[link]

2008. jún. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdésre írtam válaszul, de Számodra is hasznos lehet az én megoldásom, amennyiben az izzadtságszag zavar, nem maga az izzadás. Ellenkező esetben bocsi, offtopik. :)


"Az izzadtságszagnak semmi köze az izzadtsághoz, hanem baktériumok keltik, melyek a bőrön, illetve elsősorban pl. a hónalj- vagy fanszőrzeten telepednek meg, és az izzadtságban oldott anyagokkal táplálkoznak. Ezt hiába szappanozod, hiába dezodorozod és hiába izzadtsággátlod, mert az első esetben csak plusz táplálékot adsz nekik és még szét is terjeszted őket a bőrödön, az utóbbi két esetben pedig nem is a problémát kezeled.


Mi a megoldás? Baromi egyszerű, ne higgyetek a reklámoknak, csak a tájékozatlanokon akarnak meggazdagodni.


Irány a gyógyszertár és vagylagosan

1. 80%-os alkohol

2. Spyritus Salicilatus (szaliciles alkohol).


Az utóbbi valamiért olcsóbb, viszont az elpárolgása utána a szalicil kicsapódhat a ruhán, ami simán kimosható, de azért pár óráig foltot hagy.


Mit kell tenni vele?


Vattával felvinni vagy csak önmagában fellötykölni a hónaljszőrzetre (esetleg ha már elterjedtek a baktériumok, egyszer jól bedörzsölni vele az egész testet, nyugi, elpárolog), és ha a fanszőrzet is büdi, akkor az alsógatyán keresztül ott is (csíp, de csak 1-2 alkalommal kell). ;-))) (Nők csak óvatosan!)


Garantáltan 3-4 napig teljesen szagtalan lesz az izzadtságod. Aztán persze visszafertőződhetnek, ezért újra kell, de egy kis párszázforintos alkoholos üvegcse 1-2 hónapig eltart, és teljesértékű megoldást nyújt."

2008. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Szerintem is az okot kell megszűntetni, nem az izzadást. Ha méregtelenítesz, az már nagyon sokat fog segíteni. Én a Calli teával méregteleníettem és lugosítottam. Nekem segített.
2008. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Nekem a Vichy 2 napos izzadásgátlója jött be, de nagyon! Ha valaki akkor én izzadtam, mint a ló!!! A mellem aláig képes voltam leizzadni, de úgy ha levettem a pólóm, szó szerint ki tudtam csavarni.... gondolhatod nőként hogy éltem meg. Aztán megtaláltam ezt, idő kellet míg átáltam, jó 1,5 -2 hét, mindennap használtam a mai napig használom is és azóta bármit felvehetek :o)

Használatm én is patikait, nekem véresre csíptem a hónaljam.... Ismerek olyat, aki patikait Vichyvel együtt használ. De komolyan a zöldkupakos 2 napos Vichy egy CSODASZER!!!

2008. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
bocsesz,h ide írom,de milyen az a vichy?
2009. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!