Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fűzfakéreg, Kamilla és Citromf...

Fűzfakéreg, Kamilla és Citromfű keverék teaája, jó a hasmenés ellen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

A fűzfakérget nem ismerem de a kamilla és a citromfű nem.

Diétázz kicsit és kapj be pár széntablettát inkább.

A kamilla meg mellé szárít, 2 hétnél tovább nem is szabad belsőleg alkalmazni, most a hasmenéstől alapból kiszáradhatsz...

2011. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a citromfű az nyugtatja a beleket a kamilla meg görcsoldó. Ezért gondoltam erre a keverékre. A fűzfakéreg meg fájdalom és gyulladáscsökkentő. De akkor hanyagolom, sajnos széntabletta nincs itthon.
2011. dec. 26. 23:59
 3/11 anonim ***** válasza:
A lósóskamag tea jó.
2011. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem legalábbis bevált.
2011. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sajnos az sincs itthon :\ kálmos van ami még talán vagy bojtorjángyökér
2011. dec. 27. 00:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha feltétlen inni akarsz rá valamit akkor borsmenta tea, az legalább segít kiizzadni a kórokozókat is és görcsoldó, emésztést elősegítő.

De ezekben semmi olyan nincs ami csillapítaná a hasmenést, ami nem feltétlen baj, a legjobb ha kipucolódik az ember, a hasfogókat jobb elkerülni ha nem muszáj de a széntabletta felszívja a méreganyagokat. Holnap vegyél egy patikban, és simán tolj be 6 darabot is.

2011. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az lesz szerintem, köszönöm a segitséget!
2011. dec. 27. 00:10
 8/11 MandalaV ***** válasza:

A fűzfakéreg fájdalomcsillapító, gyülladáscsökkentő, fertőtlenítő. Szintetikus változata az aszpirin. A kamilla fertőtlenítő, bélnyugtató, a citromfű görcsoldó, nyugtató.

Ez a keverék fertőzéses hasmenésre jó. Egyébként hasmenésre és székrekedésre egyaránt hatásos az Útifűmaghéj, mivel a folyadékot magába szívja és szabályozza a bélmozgást. Mellesleg béltisztító.

2011. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

LOPEDIUM!

Csak három napig ne egyél virslit!

2012. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 karakter222 válasza:
nem emiatt van hasmenésed?
2012. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!