Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet fäjdalomcsillapitora...

Lehet fäjdalomcsillapitora inni alkoholt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem szabad!
2011. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Inkább kénsavat igyál rá!
2012. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Palotás Imre ***** válasza:
Miért ne, az is csillapítja a fájdalmat:-)
2012. jan. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
mindent lehet,csak jól bebaszol tőle...
2012. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aszpirinre vegyészek állítása szerint lehet, illetve Kalmopirinre (ha jól emlékszem, de ebben nem vagyok biztos), egész addig lehet, amíg nem iszol mellé kávét/energiaitalt. Ezeknek más a hatóanyaga (vagy a kísérőanyaga vagy valami más? nem értek hozzá sajnos), és nem reagál úgy. Végzés közelben lévő vegyész illetve anyagmérnök ismerőseim magyarázták, h h működik ez, pl az algopirin + alkohol gyorsítja egymás hatását, és az nem jó neked. Én inkább semelyik fajtára nem iszok, de ismerek olyanokat, akik aspirinre nyugodtan szoktak, és nem hat rájuk úgy, mintha pl algopirin lenne. De felelősséget ezért a hozzászólásért nem vállalok. :D
2012. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tazpapa75 válasza:

A mennyiségtől függően ha befekszel egy ágyba és ezeket kevered (megiszod), akkor kifelé már a hullaszállító visz!!!!!!!!!!!!

NEM SZABAD!!!!!!!

2012. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4-6 óra elteltével kis mennyiségben igen. Ez attől függ mennyit és milyen gyógyszert vettél be. Szerintem 6-8 óra elteltével biztonságosan fogyaszthatod, de azért óvatosan és keveset. Pl. egy-két pohár bort.
2012. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A múltkor Donalginra benyomtam egy üvegbort és igencsak széthánytam a WC-t, szal ne naon!!!
2012. jan. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!