Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit javasoltok remegés ellen,...

Mit javasoltok remegés ellen, amit gyorsan és bármilyen helyzetben lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
Stresszes helyzetben hirtelen remegés jön rám. pl egy vizsga előtt és nincs se hely se idő vagy lehetőség mondjuk lefeküdni, vagy forró fürdőt venni.
2012. jan. 4. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a remegést kell kezelni, mert az csak valaminek az eredménye.

A probléma a stressz vagy az a valami ami kiváltja azt a szorongató helyzetet amitől beremegsz. Ennek az okát önismerettel, nehezebb esetekben pszichoterápiával lehetne feltárni.... már ha valaki hajlandó ilyenekre. Mert sokan igyekeznek a testi bajaikat gyógyítani, orvostól-orvosig, tanácsadóktól- fű+fáig rohangálni, pedig a probléma ott van a (lelki)szemei előtt, csak bátorság kell hozzá, de nagy!

2012. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát tudom mindíg , hogy éppen mi az ami kiváltja, de azt nem lehet akkor ott megszüntetni. Mindenképp be kell menni egy vizsgára.
2012. jan. 9. 09:16
 3/6 anonim válasza:
a legjobb megoldás ha megiszol egy feles házipálinkát de kizárolag házi legyen:) nekem szokott segíteni :)
2012. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, ez is valami.
2012. jan. 12. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van ráadásul ha táncolnom kell! Egyrészt nem vagyok egy tánczseni másrészt nincs ilyen jellegű tapasztalatom (mármint sok ember előtt fellépni). Így nem tudok fellépni, mert remeg mindenem! Kérdező, rájöttél már valami biztos módszerre??
2012. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom, hogy nehéz, de bízz magadban! Írjál kis cetliket ilyen, vagy hasonló szavakkal: bátor vagyok,- bízom magamban,- képes vagyok..(valamire). Ezeket a cetliket tedd olyan helyekre, ahol többet tartózkodsz, és akarva akaratlanul meglátod.Én könyvbe,-konyhába,-w.c-be,-íróasztalomra helyeztem hasonló cédulákat, és azt vettem észre, hogy kezdek hozzá alakulni. Ugyanis a tudatalattid rögzíti,tárolja,és megtanulja!!Lehet, hogy gagyinak tűnik, de hatásos!Azután, bízni fogsz magadban, ami egyfajta nyugalmat ad. Mert ha tényleg tanulsz, akkor olyan rossz nem lehet az eredmény. Viszont a stressz, azt is elfeledteti, amit tudsz!
2012. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!