Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit csinálhat egy 17 éves...

Mit csinálhat egy 17 éves lány? Ha hormonális vesekő termelődési poblémái vannak! Időként olyan szinten begörcsöl h kórházba kerül, robbantják a veseköveit! De újra és újra termelődik!

Figyelt kérdés
Mit lehetne tenni h ez ne ismétlődjön?Teák,gyógyszerek,kezelések??
2009. máj. 24. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom használ-e,nem próbáltam,de Mária Treben-nek van egy könyve,egészség Isten patikájából,abban sokféle gyógymód,gyógyfű stb. van leírva a vesekő ellen is. A mezei zsurló pl. tudom,hogy ajánlott rá,de szerintem olvass bele ebbe a könyvbe,ő sokkal több gyógymódot tud.
2009. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hormonális vesekö?
2009. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a hormonjai termelik folyamatosan a vese követ!!!!nem tudnak vele mit csinálni,ha robbantják is vagy ha el is megy tőle!újratermelődik
2009. máj. 31. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:

sajnos van ilyen hogy a szervezet termeli a veseköveket...Apának most csak a jobb oldaliban van 20-22 köve,kicsik,és akármit csinál,fejre is állhat,ürítés után 1-2 hónappal már kezdődik újra.Az urológia visszatérő betege.Nagyon szenved a görcsöktől,és ahogy öregszik,egyre nehezebben bírja elviselni a fájdalmakat,amik gyilkosak.Sajnálom,de az orvos azt mondta,nem tud mit tenni,egész életében tele lesz a veséje(hol a jobb,hol a bal,hol mind a kettő)kövekkel.Hiába issza a napi 2-3 liter vizet/teát/sört is szokott,de nem szereti annyira.De a kőre lett neki mondva hogy sörözzön néha mert jó rá.

Borzalmas,éjjeleket nem alszik,kórházba autózás éjnek idején,gyűlöli,és idegbeteggé teszi őt.Azt mondta hogy legszivesebben kivágná a veséit...:-(((((

2010. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak 17 éves korban mit tehet az ember ?!Örökké így kell élnie.Egyébként ö az unokatesóm,és nagyon sajnálom őt!
2010. márc. 12. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!