Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Meddőségi problémák kezelésére...

Meddőségi problémák kezelésére szeretnék akupunturás kezeléseket. Ismertek jó helyeket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

szia, nekem ez segített, nagyon hamar teherbe esni

kicsit ijesztő, kicsit fáj - de csak ajánlani tudom

Dr.Oanh igazi profi - szakmai múltját,hátterét is ismerve

2009. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! Mindenképp elmegyek!!

Neked volt valami orvosilag bizonyított oka a problémádnak? Vagy csak úgy kiprobáltad?

2009. máj. 26. 00:39
 3/9 anonim ***** válasza:

szia,

hormonzavar volt, nem találták meg az okát, pedig évekig vizsgálgattak. A dokimnak aztán szóltam, h én ezt nem csinálom tovább, gyereket szeretnék, nagyon hamar ...

Hormonpótlás + gyógyszeres kezelést kaptam.

közben egy vietnami származású ismerősősömnek elpanaszoltam a bajaimat és ő ajánlotta dr.Oanh-t, úgyhogy első kezelés után jött is a babó :-)))))))

Sok sikert neked!

2009. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

előző vok


nem vagyok annyira bátor, h csak úgy próbálgassak ismeretlen dolgokat, ezért alaposan utánanéztem a módszernek. angol és magyar nyelvű irodalmat is elolvastam.

2009. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaj, ez nagyon jól hangzik! Köszönöm! Holnap fel is hivom, minel előbb el is megyek. Nálam nem hormon problémák vannak..több vetélésem volt és nehezen is esek teherbe. Úgy tűnik véralvadási gondok vannak.

Tényleg köszönöm. Remélem hamar eldicsekedhetek neked a jó hírrel én is. Mindenkébb megírom a tapasztalatom.

2009. máj. 27. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:

szia, első vok

Sikerült Dr. Oanh-t megkeresni? Segített a problémáidon? Remélem boldog babás vagy már!

2009. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia!! Képzeld, nem volt rá szükség. Bár terveztem, hogy megyek, utána is néztem, de idő közben terhes lettem :). Most már a 15. hétben! De ajánlottam ám őt egy jó pár barátnőmnek. Köszönöm nagyon az infőt..azért lehet, hogy még a jövőben szükség lesz rá.
2009. szept. 6. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:

szia, nagyon örülök hogy összejött

mi is babát várunk, és ő is 15 hetes a pocimban, és tegnap már mocorgott is!


igy kerek a világ!

kellemes és boldog babavárást!

2009. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nahát..ez naaagyon jó hír! Képzeld, asszem én is éreztem valamit tegnap, valami kis mocorgást, és nem a megszokot bélmozgás volt, hanem egészen alul, ilyen kis finom, de gyors mozgas. Szerintem nekem is a baba volt, bár nekem még nincs rutinom ezen a téren. Örülök nektek nagyon. Nektek is boldog babavárást!!!
2009. szept. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!