Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az egyik szaki azt mondja...

Az egyik szaki azt mondja hogy minden betegségemet a helytelen légzés okozta és helyrehozható lenne ha énekelni tanulok . Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Itthon végezhető online tananyagokat keresek videókat ,könyveket.Légyszi aki tud ilyet linkeljen.
2012. jan. 21. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez nem igaz!

Rákot okoz szerinted a helytelen légzés?

Vagy mit tudom én: hólyaghurutot?


Ilyen a világon nincs, hogy a helytelen légzés megbetegít.


Amúgy is!

Manapság már mindenre tanfolyam van, arra is, ami a legtermészetesebb dolog, "légzésterapeuta" képzés például.

Érdekes, az emberek mindig lélegeztek terapeuta nélkül is, nem problémáztak ilyen dolgokon.

2012. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
72%

Az éneklés hatékony módja a megfelelő légzés elsajátításának. Egyébként sok ember felületesen, helytelenül lélegzik. Ezt én aikido közben tanultam meg.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 virág andrás válasza:
Az igazi kérdés az, hogy valóban a légzési anomáliák okoznak e nálad más tüneteket. Ha igen, akkor feltétlenül igaza van annak, aki az énektanulást javasolja, de ahhoz, hogy annak terápiás eredménye legyen, szakképzett énektanár kell, aki képes megtanítani az énekléshez szükséges légzéstechnikákat.
2012. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyáltalán milyen betegségeid vannak, mert minden egyes betegségnek, más-más oka van.Az is igaz, hogy sokan helytelenül lélegeznek, de csak bizonyos helyzetekben. Pl.futás,-edzés,stb..-vagy relaxálás közben.Ami okozhat problémát!
2012. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!