Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egyre rohamosabban fordul...

Egyre rohamosabban fordul befele a ket terdkalacsom, es ennek kovetkezteben a bokaim elkezdtek sullyedni. El lehet kerulni a mutetet?

Figyelt kérdés

Az orvos mindenkepp muteni akarja, de 23 evesen nem szeretnem mindket labam kes ala helyezni.

Kimelem ahogy tudom oket, de igy is van allandoan egy enyhe fajdalom. Van valami alternativ lehetoseg esetleg, hogy megallitsam legalabb a folyamatot


2012. márc. 7. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha túlsúlyos vagy, akkor kezd azzal, hogy elkezdesz leadni a súlyodból.
2012. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tulsulyos, 170cm, 55kg, ugyhogy nem ez a kivalto ok, es a megoldas sem ...
2012. márc. 20. 07:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hú, akkor sajnos nem tudom mi az oka.Keresned kéne egy jó szakembert.
2012. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj el egy ortopédushoz nekem is ez a baj a lábammal csak nekem nem süllyed a bokám de én is voltam ortopédian es nekem tornásztatni kell a lábam 14/L
2013. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!