Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nu Skin étrendkiegészítők,...

Nu Skin étrendkiegészítők, mivel jobbak mint más étrendkiegészítő?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

semmivel, sőt...

én is majdnem beléptem a rendszerükbe, de áldom az eszem, h nem tettem, 10 rugó 1 havi vitaminért baromi sok, úgy hogy bizonytalan az eredménye.


Van 1 természetgyógyász, ő letesztelte az összes hazai étrendkiegészítőt, kérdezd őt. www.segitsmagadon.hu a lapja.

2009. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy drágábbak...terhesen szedtem orvosi ajánlatra, havi 17 ezret majd 19 ezret költöttem rá. Amikor a vérvizsgálatomon kiderült, hogy olyan vérszegény vagyok, mint ide baktalórántháza, egy huszárvágással befejeztem.
2009. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Drága, de hasznos. Rákos voltam és ekcémás. Az orvosok csodának tutulálták azt, amely a g3 szedése után történt! Mindenkinek köszönöm itt is, akik segítettek! Semmilyen gyógyszert nem szedtem, és végül kemóra sem kellett mennem! Úgyhogy leszarom milyen drága, az életemet mentette meg!!!
2009. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Alapból mondhatnám, hogy azért jobb, mert mérhető az eredménye, sőt, a javulás mértéke is. Ez azért fontos, mert egy csomó másik vitamintabletta abszolút szintetikus, és a vivőanyagok hiányában nem épül be a szervezetbe, vagy csak nagyon kis %-ban.

+ itt a tapasztalat:

Én még csak 2,5 hete szedem, de már látványosan simább és szebb a bőröm, gyorsabban gyógyul bármilyen seb rajtam, és aktívabb vagyok (Lifepak + Marine Omega, amit szedek, de csak az ajánlott mennyiség 2/3-át).


Megjegyzem, eddig bármilyen másik vitaminkészítményt szedtem (pl. Centrum, Gravida) a világon semmilyen pozitív hatást nem éreztem.

2010. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!