Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek? A 4 éves kisfiam...

Mit tegyek? A 4 éves kisfiam hozzá jutott a papája gyógyszeréhez/gentos/ és egy szemet megevett belőle?!

Figyelt kérdés
Segítsetek

2012. ápr. 19. 20:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
52%
Vidd be az ügyeletre, és ha lassab tudtok érni oda, akkor "hányasd" meg! De mindenféleképpen vidd be az ügyeletre!
2012. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bensdorp ***** válasza:
Ez homeopátiás szer, ami egy szinte végtelenszeres hígítás, egyetlen molekula hatóanyag kb. milliárdod eséllyel került bele abba a tablettába, így nem fog kiváltani a kisfiúban semmilyen hatást. (A tudomány mai állása szerint a nagypapára is csak placebohatása lehet.)
2012. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lilsy válasza:
Ne aggódj, attól az egyszeri egy szemtől nem lesz semmi baja.
2012. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nyugodjak meg és majd kikakilja?
2012. ápr. 19. 20:39
 5/12 Lilsy válasza:

Pontosan. :)


Gondolom, te is, vagy van az ismerőseid között olyan, aki gyerekkorában evett meg gyógyszert, amit nem kellett volna. De az előttem szólónak igaza van, nagyon kicsi az esélye, hogy bármi baja lesz tőle.

2012. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors reakciókat! :-)
2012. ápr. 19. 20:41
 7/12 A kérdező kommentje:
Lilsy, én neem,én csak kihánytam mindet, még azt is amit nem szabadott volna!!! :P
2012. ápr. 19. 20:43
 8/12 Lilsy válasza:
Hát reméljük, a kisfiad nem hányja ki. Bár az csak egy tanulságos rossz élmény lenne, hogy a papa gyógyszerét nem piszkáljuk...
2012. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volna, ha alaposan elzárnád a kisfiad elől a gyógyszereket, a tisztítószereket és minden mást.


Én azért bevinném az ügyeletre, mert egyáltalán nem biztos, hogy csak egy szemet vett be és csak ebből. Négy évesnél nem lehet tudni.

2012. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Adjál neki egy mentolos cukorkát!
2012. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!