Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » S. O. s. Szed valaki vörösáfon...

S. O. s. Szed valaki vörösáfonya kapszulát?

Figyelt kérdés
Aki szedi megkérem írja le a nevét a kapszulának, mert szeretném én is szedni (húgyúti problémákra), csak nem tudom milyet vegyek. (Azért írtam ebbe a kategóriába, mert ugye párkapcsolati problémám is volt már belőle és többen is olvassák itt:)

2012. máj. 26. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Walurinalt szedek, és azóta *kopkopkop* nem volt húgyúti fertőzésem, illetve mindig elejét tudtam venni!
2012. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huhh köszi a gyors választ, és hol szerzed be? Milyen árba van és hány darabos :) ? Előre is köszi a választ, jöhetnek még. Elég sok helyen olvastam, hogy a vörösáfonyát úgy is emlegetik, mint tőzegáfonya de az két különböző növény ahogy én olvastam, vagy ti hogyan tudjátok?
2012. máj. 26. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:

szia,én tőzegáfonyat szedek,és nekem sincs azóta se semmi.de szerintem ugyanarra van mind a kettő.húgyutak fertőzése,felfázás.

amit én vettem Innovita-akciós volt akkor,igy a rendes árát nem tudom.

2012. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ugyanarra van de ahogy néztem hatásosabb a vörösáfonya, mennyi ideig szedtétek? És egy nap hány szemet?
2012. máj. 26. 13:30
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem felfazasom volt,akkor vettem urell tözegáfonya kapszulat elöször 15 db-osat,az mondjuk drágább.miutan elfogyott elkezdtem szedni ezt az innovitat mert ez olcsobb,egy nap egyet.de szerintem én folyamatosan szedni fogom.
2012. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem pont a tőzegáfonya segített jobban, 100 db-osat szedek már vagy 3 éve,napi 2-őt, azóta semmi bajom nem volt, a vaterán vettem először azóta személyesen veszem attól az embertől aki ott árulta, 2900 Ft. A puritan.com termékeit árusítja, nekem bevált.
2012. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azt még elfelejtettem írni hogy nem csak a húgyúti dolgaimat szüntette meg de a közérzetem is jobb és nem vagyok lehangolt.
2012. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát én egyszer szedtem tozegafonyat de csak 7 napig azt hiszem de nem hasznalt, ezek szerint több ideig kell szedni, es folyamatosan is lehet huzamosabb ideig szedni?
2012. máj. 26. 19:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kérdezni, hogy szerintetek lehet felváltva szedni a tőzeg ill. vörösáfonya kapszulát?
2012. máj. 26. 19:33
 10/11 anonim válasza:
én csak vöröshagyma mandulatőrt szedek, és nekem bevált! már egy ideje nem fáj a bütyköm se!:)
2012. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!