Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Allergiás vagyok. Mik segítene...

Allergiás vagyok. Mik segítenek ez ellen? Van erre természetes gyógymód?

Figyelt kérdés
Van egy gyógyszer, ami bevált, viszont elfogyott, és nincs pénz most újra (egyenlőre) de ez ettől még megvan, és szeretném, ha nem kéne állandóan orrot fújnom, meg ha nem gyulladna be egy csomószor a szemem.

2012. máj. 31. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy hosszadalmas teakúra, amit ha végigcsinálsz akkor elmúlik az allergiád. Ha érdekel, leírom.
2012. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, fűre-fára, virágporra, porra, bármire allergiás vagyok, a fénytől, széltől, hidegtől, mindentől könnyezik a szemem.. Kedves első, érdekelne engem az a teakúra!
2012. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem is. Kérlek fejtsd ki bővebben.
2012. jún. 1. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Keressetek fel privátban.
2012. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lehőcz Éva válasza:
Ismerek egy terméket, ami esetleg segíthet az allergiás problémákon. Persze rendszeres használat esetén segíthet csak az ilyen jellegű bajokon. Ha szeded, akkor viszonylag hamar elmúlnak az allergiás tünetek.
2012. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Saját tapasztalatból merítve ajánlom a sópipát. 5000ft,de 5 évig hat,és nem kell tablettán élned.Érdemes kipróbálni. Patikában kapható. Mindenképp kerámia sópipát kérj,mert a műanyag nem hatásos (ismerős ajánlotta,kerámiám van,hatásos). Próbáld ki. :)
2012. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!