Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Moksa elixír tapasztalatok?...

Moksa elixír tapasztalatok? Segített már valakin?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi kb 3 hónapja szedjük a férjemmel. Ő nem tapasztalt semmi változást, én eleinte igen.

Egyelőre nem hagyom abba, adunk még neki esélyt.

Engem nyugodtabbá, kiegyensúlyozottabbá tett, de volna még dolga.:)

2012. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem! Én is így vagyok a legtöbb "csodaszerrel". Az elején úgy érzem hat, aztán egy idő után rádöbbenek, hogy nem nyújt annyit amennyit ígérnek. Már egy vagyont költöttem ilyen szerekre.
2012. jún. 9. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért ne írd még le te sem.:)
2012. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
semmi jó, csak negatív
2012. jún. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Leírnád a negatív tapasztalatokat? Engem az is érdekelne.
2012. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Negatív tapasztalat? Érdekes, erre én is kíváncsi lennék.
2012. jún. 11. 15:58
 7/12 anonim válasza:
57%
A mi jóhiszeműségünket és gyógyulni akarásunkat is kihasználták már sokan, egyedül a Moksában nem csalódtunk. Van olyan a családban, aki komoly betegségre, és van olyan, aki csak az általános közérzet javítására vagy immunerősítésre használja, és eddig csak pozitív tapasztalataink vannak.
2012. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
73%

Én egy 26 éves srác vagyok, akinek mindkét kezén gomba és ekcéma alakult ki kb 11 éves korában azóta folyamatosan megtalálható a kezemen. Már lézerrel is kezelték annyira elterjedt mindent próbáltam már végül egy szteroidos krémmel tudom vissza szorítani és időközönként teljesen eltüntetni. 2011 December 27-től kezdtem el szedni a moksa elixírt rendszeresen ahogy elő van írva. A 4-5 hónapba erősödtek fel a tünetek nagyon, aztán 2-3 hétig minimális bőrbajom volt azóta ismét ugyan úgy fennáll mint a moksa előtt van olyan hely ahol ha kijön vízhólyag és kinyomom eltűnik nem terjed tovább mint régen, de vannak bizonyos pontok ahol kinyomom és nem tűnik el hanem tovább terjed, nos ilyenkor kell használnom a szteroidos krémet. 9 hónapja szedem többet vártam volna már eddig, főként úgy hogy volt olyan akinek egész testes ekcémája volt 25 évig és 4-5 hónap alatt eltűnt, hát ez érdekes hiába nem vagyunk egyformák, nekem csak a két kezem kellene visszakapni.... Szerintem még ezt a 6 hónapot megvárom ami hátra van, de nem sok esélyt látok arra hogy megszűnjön ez az egész bőrbetegségem. Ha nem változik semmit akkor elgondolkozom hogy mégis hogy kaphatnám vissza a pénzem mert azt mondták annyi hónapig kell szedni ahány éve fent áll a betegség.

Amit még nem értek, hogy a rengeteg ember aki elkezdi szedni és 2-3 hét alatt változást érnek el, mi a francot éreznek mert sztem csak bebeszélik magunknak. 2-3 hét alatt semmi se hat ugyan már nevetséges és csak ilyeneket olvasok javarészt a neten semmi komoly tapasztalatot aki kigyógyult volna valamiből.

Várom a válaszokat! :)

2012. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"bebeszélik maguknak", erre csak azt tudom írni, hogy a leghatékonyabb gyógyír mindenre a hit. Ha hiszel benne akkor hatni fog, mert mindent az agy irányít.

Én egyébként azóta sem vettem meg a moksát.

2012. okt. 3. 15:07
 10/12 anonim válasza:
Amivel még kiegészíteném hogy ugyan úgy rágom a körmöm, sőt ahol jobban el van terjedve az ekcéma-gomba sajnos már 2 körmömre is ráment és hullámos a körmöm ez kb 3 hónapja alakult ki eddig soha nem volt ilyen...Barátnőmnek is vannak problémái sajnos amire azt írták és nyilatkozta egy ugyan ilyen esetű nő a tv2-es riportba hogy teljesen felszívódott, hát neki a mai napig nem és már azon túl szedi ahogy kialakult annyit javult hogy a tünetek enyhültek valamelyest..de már rég meg kellett volna gyógyulni ahogy leírták és nyilatkozták is....
2012. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!