Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki használta már a mannasz...

Siposandee kérdése:

Valaki használta már a mannaszappan termékeit ekcémás bőrre? Ha igen milyen hatással volt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mannaszappant még nem használtam, de párom az ekcémájára az exxema termék családot használja és nagyon meg van vele elégedve.
2012. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rékus83 válasza:

ekcémára Holt-tengeri iszap szappant(emanufaktura) ajánlom.

krémmánián is olvashattok róla

2012. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én használom a mannaszappant és ez emanufaktúra termékeit is próbáltam már. A mannaszappanról elmondhatom, hogy hatékonyan segített az ekcéma kezelésében, bár télen - talán a száraz levegő miatt - azárt kellett shea vajjal is kenegetnem vastagon.


Az emanufaktura szappanját ajándékba kaptam, de valami hihetetlenül gagyi, tele van szintetikus vegyszerekkel és még van pofájuk úgy feltüntetni, mint ha natúr szappanok lennének. Nem is tudtam elhasználni - kontakt ekcémám van és azonnal kiütéses lettem tőle - kivágtam a kukába mindet.

2013. ápr. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!