Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A lúgosított víz mennyire van...

A lúgosított víz mennyire van pozitív hatással a szervezetre? (csak tapasztalat alapján)

Figyelt kérdés

Van házban egy vízionizáló és néha néha szoktam inni vizet. Sok érdekes dolgot írnak róla az oldalak, emberek, de sokan megkérdőjelezik a hatását. Odáig eljutottam, hogy a víz ami kifolyik belőle nem kamu. Beszínező ph kimutató folyadékkal a megfelelő értéket kaptam+ a vízben apró rengeteg is buborék van. Akivel beszélgettünk szakemberrel azt mondta a palackos lúgosított vizek tényleg nem hatásosak mert kb 24óráig 100%hatású a friss ionizált víz.

Refluxra szerintem biztos jó... de másra...?



#víz #lúg #izonizált
2012. jún. 14. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
savasítja a szervezetet, tehát elvileg nem jó. Jobb lenne ha kicsit savas vizet innál (pl. citromos). Az lugosít
2012. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Embere válogatja.Nekem volt egy hetem,amikor valamiért folyamatos savam volt,azt pár korty mindig megoldotta.Ismerősi körömben fogytak tőle,volt,akinek megnőtt az energiája,este sem fárad el(nem tudom mit fogyasztott mellette:)És volt aki azért itta,mert pH papírral mérve nagyon savas volt a vizelete,és ezzel terelte a megfelelő irányba.De biztos olyan is van,akinek nem használ.Minden esetre ezek palackozott vizek voltak, Dr.Szalai-félék.
2012. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!