Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki szedett már Hericium-Cs...

Valaki szedett már Hericium-Cseppkőgomba-Süngomba kivonatú kapszulát? Megbízható a neten rendelt? Ugyanis neten találtam rá, de nem tudom, hogy merjek-e rendelni. Vagy személyesen (boltban) vett gyógygomba kapszula a megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék tapasztalatokat, aki gyomorfekéllyel küzdött, és rátalált vagy épp ajánlották neki ezt a fajta gyógygombát.


Vagy másfajta gyógygomba is érdekelne.

Legyen az a gomba kivonatban (kapszulában),vagy szaporítva.


Gyomorfekélyben jártas személyek írjanak.

Egészséget minden erre tévedőnek!



2012. júl. 5. 19:55
 1/2 csenerezi ***** válasza:

Varga Gábor terméke süngombát is, illetve hamvaskéreg gombát is tartalmaz és pecsétviasz gyógygombát is.

Az nekem bevált, megbízható termék, nyugodtan szedhető.

2013. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A süngombát önállóan érdemes fogyasztani, azt is kizárólag BIO kivitelben. A Gombakirály nagyon megbizható szállító, általában másnapra megkapom a megrendelt termékeket.
2017. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!