Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kombucha gombatenyészet?

Kombucha gombatenyészet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy [link] ezen az oldalon ha rendelek ilyen gombatenyeszetet akkor kapok hozza indito folyadekot is? Csak mert arrol nincs szo a leirasba de ugy tudom hogy anelkul nem mukodik.
2012. júl. 11. 21:58
 1/3 Icsiro ***** válasza:

Nem értem, hogy milyen indító folyadékra gondolsz. A kombucha italt úgy készítem, hogy főzök egy nagy adag hagyományos teát - a szokásos módon, forrázással.

teszek bele sok cukrot. Ezt magadnak kikísérletezheted, vagy pedig a neten találsz ajánlást, hogy mennyi teához mennyi cukor kell.

Mindezt tiszta, nem fém és nem műanyag edénybe helyezed, belerakod a tenyészetet, letakarod és bolygatás nélkül hagyod állni. Kb. egy hét után már iható, ez az elkészített mennyiségtől is függ.

Ha kell, tudok adni tenyészetet, mert rém gyorsan szaporodik.

2012. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem indító folyadék kell, hanem a tea. Beleteszed a gombát amit megvásárolsz, és ennyi.
2012. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az indito folyadek az a tea amit mar a gomba kivalasztott, es mindenhol 10%-ot tesznek bele a cukros tea melle, legalabbis minden leirasba es videoba igy csinaljak, ti nem adtok hozza ilyet? Amugy Romaniaba mennyibe kerulne a postakoltseg ? Mar megrendeltem csak erdekelne hogy mennyivel jottem volna ki olcsobban:)
2012. júl. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!