Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy kis gerincferdülésem. Találtam két gerinctornát, melyik a jobb?

1. noob.hu/2011/04/09/gerinc_torna.png

2. www.50plusz.hu/praktikak/mozgassor/gerinctorna/1


Olvastam, hogy a jóga is jó a gerincnek. Tudnátok linkelni bevált jógavideót? Ha jógázni és gerinctornázni is akarok, akkor hogyan csináljam? Hányszor egy héten?


Előre is köszönöm a válaszokat, írjatok sokan!



2012. aug. 10. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha előszőr egy gyógytornásszal beszélnéd meg, hogy neked melyik a jó, ő azt is megmondja, hogy hányszor és mennyi ideig, milyen gyakorlatokat végezz.
2012. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is az volt.Az orvos azt mondta hogy ha tehetem ússzak.Mivel itt nincs uszoda, így a hátizmomat kezdtem el erősíteni hogy megtámassza a gerincemet.Most 1 hónappal ezelőtt visszamentem és azt mondta az orvos hogy már csak minimális gerincferdülésem van.nemtudom hogy a háttorna segített vagy valami más de nekem ez bejött :)
2012. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!