Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 4 napja nagyon híg a székletem...

4 napja nagyon híg a székletem és hasmenésem is van. Mintha barna víz jönne ki belőlem. Meg talán mintha véres is lenne de ez ez nem biztos. Mitől lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy lehetőséged van, mégpedig az, hogy orvoshoz mész.
2012. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha véresnek tűnik, akkor mindenképp menj orvoshoz, vagy legalább hívd fel....


Ha csak 'sima' nagyon híg hasmenés, akkor ezeket ajánlom (nekem ez vált be):


- sok-sok folyadék (nehogy kiszáradj!)

- háztartási keksz

- ropi

- ha már jobban vagy egy kicsit, akkor reszelt alma is mehet

- napi 4-5 ampulla Normaflore


Főtt/párolt csirkével is megpróbálkozhatsz, mégiscsak normálisabb kaja, mint a ropi :/

2012. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma reggel ittam rumot majd fötkrumplit ettem meg egy banánt utána vettem be egy LMODIUM-ot.

azóta ettem már sok minden te nem jött semmi széklet és nem görcsöl a hasam se

2012. szept. 8. 18:40
 4/5 anonim válasza:
talán egyél kekszet és igyál kicsit kevesebbet... ha nem múlik el muszáj lesz orvoshoz menni hogy ne legyen más baj belőle.
2012. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad Imodiumot bevenni ilyenkor, nagyon súlyos fertőzésed van, hadd jöjjön ki.

Viszont orvos kell, ilyenkor egy csomó minden kifogy a szervezetből, amit pótolni kell.

Ha meg véres, akkor nem kérdés, hogy orvos, mert az nagy baj.


Itthon fertőződtél meg, vagy jártál külföldön, netán egzotikus országban?

2012. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!