Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megfázásra tuti tipp? Amit...

Megfázásra tuti tipp? Amit elkezdesz, mikor elkezd fájni a torkod?

Figyelt kérdés
Most is így indult, hiába kezdtem teázni-fokhagymázni-c-vitaminozni, ugyanúgy egy 6 napos betegeskedés lett belőle. Van valami tuti tippetek? (Ne az orvost írjátok, mert ő ugyanezeket javasolja + a tüneteket csökkentő gyógyszert, esetleg antibiotikumot). Tehát olyanra gondolok, ami a torokkaparás, mint első jel megjelenésekor rögtön bevetendő.
2012. szept. 24. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mézes fokhagymát szoktam, de valamikor csak az használ, ha pár apig nyugton maradsz és fekszel.
2012. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Béres csepp, emelt adag (2-3000 mg) C-vitamin és Mercurius Solubilis c15-ös homeós bogyó.
2012. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Citrom és nagyon meleg fürdő, már akkor neo citrán... amúgy van egy gyógyszer, megelőzésre!a neve bronco vaxon, vényköteles, és kb 80000 ft egy adag, 30 szem van benne. Nekem nagyon bevált!
2012. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 ezer* bocsi
2012. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neocitran, azonnal. Ha éjjel arra ébredek, hogy kapart a torkom, akkor felkelek érte. Sok tea, meleg öltözék, lehetőség szerint egy kis pihenés.
2012. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Homeopatiás komplex torokfájásra való + oscilococcinum.

Nekem csak ezek váltak be évek óta azóta nagyon ritkán is fáj.

2012. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!